Beyazgül Devteşti Mahallesini Dinledi

Beyazgül Devteşti Mahallesini Dinledi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül Devteşti Mahallesinde katıldığı toplantıda vatandaşları dinledi

02 Mart 2019 - 16:31 - Güncelleme: 02 Mart 2019 - 16:38

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Halliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat ile birlikte Devteşti Mahallesinde düzenlenen miting de 31 Mart gecesinden zaferle çıkacaklarını belirterek “Gönüllere köprü kurmaya geliyoruz” dedi. Haliliye İlçesi Devteşti Mahallesinde Belediye Meclis Üye Adayı Ahmet Çelik’in soğuk havaya rağmen düzenlediği açık hava mitinginde Haliliyelilere seslenen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül, Şanlıurfa’yı daha modern bir kent haline getirmek için kutlu bir yürüyüşe çıktıklarını söyledi.

Beyazgül: Aşkla Geliyoruz Sevdayla Geliyoruz

31 Mart’ta sizlerle yürüyüşümüz olacak. Allah’ın izniyle bu yürüyüş çok uzun olacak. Şanlıurfa’mızı ayağa kaldırana kadar beraber yürüyeceğiz. Urfa modern bir şehir olana kadar yürüyüşümüz devam edecek. Bu yürüyüş Urfa’nın kalkınmasınadır. Bu yürüyüş Urfa’daki sorunların ortadan kalkmasının yürüyüşü olacaktır. Bu yürüyüş Şanlıurfaspor’un şampiyonluğuna bir yürüyüş olacaktır. Biz sevgiyle geliyoruz. Aşkla geliyoruz. Sevda ile geliyoruz. Gönüllere köprü kurmaya birleştirmeye geliyoruz. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız hep birlikte Şanlıurfa olacağız. Şanlıurfa’dan inşallah AK Parti’ye rekor bir oy bekliyoruz” dedi.

Beyazgül: Şanlıurfa Değişecek Urfam Gelişecek

Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat’ın Haliliye’de rekor bir oyla inşallah belediye başkanı seçileceğini belirten Av. Beyazgül, “31 Mart sonrası küçükşehir büyükşehir ayrımı yapmayacağız. Canpolat ne söz vermişse onun sözü bizim sözümüz olacak. Şanlıurfa değişecek Urfa gelişecek. Urfa’nın önünde hiç kimse duramayacak” diye konuştu. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül, Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat’ın da bir konuşma yaptığı açık hava mitinginde kendisini bekleyen partililere ve toplantıyı düzenleyen Ahmet Çelik’e teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü