Beyazgül’e Şanlıurfalılardan Destek Yağdı

Beyazgül'e Şanlıurfalılardan Destek Yağdı

Sözcü Gazeteside Çıkan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ün değişeceği ile ilgili habere tepkiler çığ gibi büyürken Beyazgül’e Şanlıurfalılardan Destek Yağdı.

16 Aralık 2018 - 17:51 - Güncelleme: 20 Aralık 2018 - 00:16

Sözcü Gazeteside Çıkan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ün değişeceği ile ilgili habere tepkiler çığ gibi büyürken Beyazgül’e Şanlıurfalılardan Destek Yağdı.

Sabah Gazetesi Köşe Yazarı Mehmet Çek, Şanlıurfa'ya dikkat ! FETÖ merkezli oyunlar oynanıyor. Bir taraftan SÖZCÜ eliyle bu tür haberler servis edilerek kafalarda soru işaretleri oluşturulmak suretiyle Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgül yıpratılmaya çalışılıyor. Diger taraftan tek başlarına yapamayacagını anlayan FETÖ-PKK ittifakı karşımıza çatı aday ile çıkmaya çalışıyor.Bu tezgahları boşa çıkaracak / Şanlıurfa'nın huzurunu da bozdurtmayacagız. Şimdilerde SÖZCÜ vb çevrelerin hedefinde olan Zeynel bey Şanlıurfa için bir şans ve en isabetli seçimdir. Boşuna heveslenmeyin : YEDİRTMEYİZ, Terör örgütleriyle anlaşmalı, Cevheri’yi çatı aday olarak pazarlayacak, o da yetmez Medyadaki taşeronlarınız eliyle algı operasyonlarına kalkışacaksınız hepsine tamam hadi bütün siyasetini Erdoğan karşıtlıgına endekslemiş bir kaç gerzek de yedi bunları tamam ama ya URFALI ? İfadelerinde bulunurken

AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuk İşler Başkan Yardımcısı / 4. ve 5. Dönem MKYK Üyesi / Yazar Zeynep Alkış’ta FETÖ’ye yardım yataklık yaptığı Savcılar tarafından onaylanan Sözcü Gazetesi, şimdi de Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Zeynel Abidin Beyazgül’ü hedef almış.Kim iyinin ve doğrunun yanındaysa önce FETÖ’nün sonra Sözcü’nün hedefi oluyor.Aynı zihniyet. İfadelerinde bulundu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan ise Akılları karıştırmak, zihinleri bulandırmak ve fitne oluşturmak üzere, AK Partimiz üzerine yapılan spekülatif haberler yalnızca biz AK Kadroları ve Urfalı hemşehrilerimizi birbirine kenetleyecek ve bu güruhlar umduklarını bulamayarak 31 Mart 2019 akşamı sandıklara gömülecektir. AK Partimizin Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sayın Zeynel Abidin Beyazgül’dür ve Şanlıurfalı hemşehrilerimiz adayımızı ilk günden itibaren bağrına basmıştır. İnşallah Zeynel Abidin Beyazgül rekor bir oy ile Urfalı hemşehrilerimiz şehrül emin olarak seçecektir. Durmak yok yola devam İfadelerinde bulundu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız ise, Allah’ın izniyle Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfalı hemşerilerimizin desteği ile Yerel Seçimlerde Büyükşehir Belediye Başkanlığına rekor oyla seçilecektir. Durmak yok yola DEVAM.İfadelerinde bulundu

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgü  hemşehrilerimiz ilk günden itibaren bağrına basarak sahiplenmiştir. Ş.Urfa dürüst, çalışkan Başkanını 31 Mart günü İnşallah yüksek oy farkı ile seçecektir.

AK Parti Şanlıurfa Eski Milletvekili Seydi Eyyipoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül üzerinde aday değişikliği algısı yaratmaya çalışanlar bilmelidir ki,bu hamlenin etkisi kendilerine yaramayacak, sadece Şanlı şehrimize Partimize ve milletimize yapılan daha önce denenmiş çirkin oyunlardan biri olarak anılacak.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, Davamızın ilk yıllarında birlikte yürüdüğüm, o günden bu yana Ak pâk gönlü, tertemiz duruşu, liderimizin teveccühü, biz yol arkadaşlarının eksiksiz desteği ve Urfamızın dağ gibi kabulü ile adayımız Zeynel Abidin Beyazgül’ün başkanlığı tartışılmaz.Yolumuz Ak, bahtımız Ak olsun.

AK Parti Halfeti İlçe Başkanı Canan Onur Seyar, Sözcü gazetesi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayının değişebileceğini yazmış. Tüm partiler birleşip tek aday çıkarsa bile Sayın Zeynel Abidin Beyazgül açık farkla kazanacaktır.

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat, Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır... Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır.Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sn Zeynel Abidin Beyazgül ile Şanlıurfa inşallah 31 Mart 2019 akşamı sandıklar dan tarihi bir rekorla çıkacaktır. Durmak Yok Yola Devam

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Ak Kadrolar her türlü algıyı bertaraf edecek durumdadır. 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli İse, Yapılan algıların veya operasyonların Şanlıurfa nezdinde hiçbir karşılığı yoktur. AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı adayımız Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfalı hemşehrilerimiz inşallah rekor bir oyla Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçecektir.

Şanlıurfalılardan Zeynel Abidin Beyazgül’e Destek Yağdı

Aç tavuk kendini darı ambarında zannedermiş. Sözcü gazetesi de kendini darı ambarında zannediyor. Şanlıurfa kararınını vermiş durumda. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül'dür

Kalemlerini satan insanların yapmaya çalıştığı algıya Şanlıurfa halkı göz yummayacaktır.Algı operasyonlarıyla,halkın gönlüne değmiş,  BŞB başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgül’ü yıpratmaya çalışan algılarınıza ve çabalarımıza en güzel cevabı Şanlıurfa halkı 31 mart  gecesi verecektir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeynel Abidin BEYAZGÜL; Dün, Bugün ve Yarın hep yanında olacağız . Allah yar ve yardımcın olsunAlgınızda boğulacaksınız.Şanlıurfa Beyazgül Başkanımızla rekor oy alacaktır.

Fetönün para kasası Sözcü Gazetesi Şanlıurfa’ya operasyon çekmek istiyor. Şanlıurfa’nın huzurunu size bozdurmayacağız.... BAŞARAMAYACAKSINIZ...

Sözcü gazetesi kimin sözcülüğünü yaptiğını biliriz şanlıurfa seninle başkanım şanlıurfa tüm oyunları bozmuştur bu oyunda tutmaz

Dikkat Şanlıurfa İçimizde Nemrudiler var Gün birlik olmak günüdür AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgül ile durmak yok yola devam.Anladınız değil mi Artık Lop Lop Bitti Artık Urfa Kalkınacak İlçeleriyle Güzelleşerek

Urfa adeta  destan yazıyor. Algıya başkaldıran şehir olarak anılacak. Ellerinde patladı...Şehir, yalan ve dolana prim tanımıyor.

Ülkemizdeki ve Şanlışehrimizde ki Fransızlara dikkat edelim oyun büyük. Biz şehrimizi sizin gibi bölücülere ne ülkemizi nede şehrimizi teslim etmeyiz.Algı ile olmaz gönül işi bu kardaşım Urfa’lının aklıyla kimse dalga geçemez.

Allah bizimle beraber olduğu müddetçe onun izniyle hiç birseyden endişemiz olmayacaktır Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın Receo Tayyip Erdoğan’ın Talimatıyla Güzel şehrimizin adayı olarak seçilmesi En doğru karar olduğuna inancımız tamdır

Hırsız diyemediniz,zalim diyemediniz,korkak diyemediniz. Sonunda çaresiz kaldınız Ağababanız olan size SÖZCÜ'lük yapan bir gazeteyi devreyi soktunuz. Kimbilir yarın hangi uluslararası karanlık mahfili devreye koyacaksınız fakat SONUÇ değişmez zira GÖKLERDEN GELEN BİR KARAR VARDIR.İfadelerinde bulundular.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa Valiliğinden Ceylanpınar Patlaması Açıklaması
Şanlıurfa Valiliğinden Ceylanpınar Patlaması Açıklaması
Ceylanpınar'da Patlama 4 Kişi Yaralandı
Ceylanpınar'da Patlama 4 Kişi Yaralandı