Beyazgül Gençleri Halı Saha Maçına Davet Etti

Beyazgül Gençleri Halı Saha Maçına Davet Etti

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Urfalı Gençleri Halı saha maçına ve santranç’a davet etti.

05 Ocak 2019 - 22:04 - Güncelleme: 07 Ocak 2019 - 16:01

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Urfalı Gençleri Halı saha maçına ve santranç’a davet etti. AK Aday Zeynel Abidin Beyazgül Gençler bir hali saha maçına ne derseniz ? Bu arada satrançta kendine güvenenleri de bekliyorum. Hem de beni yenebilene TATLI bir ödül.İfadelerinden bulunurken

AK Parti MKYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’da Beyazgül’e cevap vererek Başkan takımını kur. Ak gençlik geliyor.Halı saha değil büyük sahada oynayalım. İfadelerinde bulundu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal’da Başkan satranç oynamaya ben varım ama oyunun Urfalısı'nı tercih edip BEŞTAŞ'a ne dersin ifadelerinde bulundu.

Beyazgül Davetinede Şanlıurfalılar, İsmi Gibi, Yüreğini Sahaya koyan Şanlıurfa'mızın ŞANLI gençliği her daim olduğu gibi sahada Başkanım , Başkanım hazırız biz her daim . En büyük gölü 31 Mart gecesi atacaz fazla yormayalim bence kendimizi Urfa'nın kaptanı büyük başkan Zeynel Abidin Beyazgül, Baskanim ampute futbol takimi ile varsaniz istediginiz hali sahada oynariz saygilarimizla yorumlarında bulundular.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Budak Ailesinin Acı Günü
Budak Ailesinin Acı Günü