Beyazgül Gençliğimize ve Spora Yatırım Yapacağız

Beyazgül Gençliğimize ve Spora Yatırım Yapacağız

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül Karaköprüspor U19 futbol takımının antrenmanlarına giderek Gençliğimize ve spora yatırım yapacağız.Dedi

23 Şubat 2019 - 14:57

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, seçim çalışmaları kapsamında ev toplantıları, STK ve esnaf ziyaretlerini sürdürürken, Karaköprüspor U19 futbol takımının antrenmanlarına giderek bir süre izledi ve daha sonra sohbet ederek, başarılar diledi. AK Başkan adayı Av. Beyazgül, Allah’ın izni, vatandaşlarımızın da desteğiyle 31 Mart seçim sonrası göreve geldiğinde, gençliğe ve spora yatırım yapacaklarını söyledi.

Gençlerimizin De Desteğini İstedik

Beraberinde AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Salih Saraç ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Karaköprüspor U19 futbol takımının antrenmanlarını ziyaret eden AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “İl Gençlik Kollarımız ile birlikte Karaköprüspor U19 futbol takımındaki genç kardeşlerimizle bir araya geldik.Şanlıurfa'nın sporla anılan, şampiyonluklar kazanan bir şehir olması için gençliğimize ve spora yatırımlar yapacağız. Gençlerimizin de desteğini istedik” dedi.

Ortak Akıl İle Bu Kadim Şehri Birlikte Yöneteceğiz

Akşam bir sohbet toplantısına katılan AK Başkan adayı Av. Beyazgül, “Fikir Masasının konuğu olduk.Şanlı Şehrimiz ile ilgili hayallerimizi, projelerimizi kendileri ile paylaştık. Ortak akıl ile bu kadim şehri birlikte yöneteceğiz inşaallah” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'daki tefeci operasyonunda 8 tutuklama
Şanlıurfa'daki tefeci operasyonunda 8 tutuklama
DEAŞ üyesi 2 Kadın Terörist Yakalandı
DEAŞ üyesi 2 Kadın Terörist Yakalandı