Beyazgül halka hizmeti Hakk’a hizmet kabul ediyoruz

Beyazgül halka hizmeti Hakk’a hizmet kabul ediyoruz

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül halka hizmeti Hakk’a hizmet kabul ediyoruz.

01 Mart 2019 - 22:43

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül,31 Mart Yerel Seçim Çalışmaları nedeniyle seçim çalışmalarını sürdürüyor.

AK Başkan adayı Av. Beyazgül, her gittiği yerde gönülleri fethederek, halka hizmeti Hakk’a hizmet kabul ettiklerini ve inanç ve ahlak doğrultusunda çalışacaklarını söyledi.

Memleketişi,Gönül İşi

Seçim Bürosunda da vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılaşan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkana adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Seçim Büromuza gelerek, bizlere sevgi gösterisinde bulunan ve destek olacaklarını belirten değerli hemşehrilerimize candan teşekkür ediyorum.AK Partimizin Yerel Seçim çalışması süresince ‘Memleket işi, gönül işi’ düşüncesini kalbimize nakşederek, AK kadrolar olarak daima gönüllere gireceğiz ve daima insanlarımızın refahıiçin çok çalışacağız.Bizler sadece seçim zamanlarında değil, hemen her fırsatta il genelinde hemşehrilerimizi, teşkilatlarımızı, kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek varsa sorunlarını, taleplerini ve önerilerini öğrenip elimizden gelen gayreti gösterme gayretimizi sürdürüyoruz. Gönülleri fethetmeye devam ediyoruz. Seçim zamanlarında bu ziyaretlerimiz biraz daha fazla oluyor ki, vatandaşlarımıza, ilimizin en ücra köşesine kadar ulaşıp, kendimizi onlara anlatalım, onların huzur ve refahı için ne gerekiyorsa öğrenip yapalım istiyoruz. Zaten bu memleketi hep birlikte yönetmeliyiz ki hep birlikte memnun olalım” dedi.

Medeniyetin Özünde İnanç Ve Ahlak Vardır

Seçim çalışmaları sırasında kendilerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkana adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarımızı her zaman sürdüreceğiz. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi; şehir demek medeniyet demektir. Medeniyetin özünde inanç ve ahlak vardır. Bizde inanç ve ahlak doğrultusunda çalışacağız. Herkes de biliyor ki; iktidara geldiği günden beri ortaya koyduğu hizmetlerle Türkiye’ye çağ atlatan tek parti AK Partidir. Gerek Şanlıurfa merkezinde ve gerekse ilçelerimizde yaptığımız seçim çalışmaları ve çeşitli ziyaretlerde bize ve partimize gösterilen teveccüh, bizlerin çalışma azmini daha da arttırmaktadır. Seçim çalışmalarımızda bizlere desteğini esirgemeyen Şanlıurfalı Hemşehrilerimizeyürekten teşekkür ederiz”diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'daki tefeci operasyonunda 8 tutuklama
Şanlıurfa'daki tefeci operasyonunda 8 tutuklama
DEAŞ üyesi 2 Kadın Terörist Yakalandı
DEAŞ üyesi 2 Kadın Terörist Yakalandı