Beyazgül Kamyon-Tır ve Otobüsçüler Kooperatifiyle Buluştu

Beyazgül Kamyon-Tır ve Otobüsçüler Kooperatifiyle Buluştu

Beyazgül Kamyon-Tır ve Otobüsçüler Kooperatifiyle Buluştu Şanlıurfa Kamyon-Tır ve Otobüsçüler Kooperatif Başkanı Halil Polat ve beraberindeki üyeleriyle bir grup Evren Sanayi Sitesi esnafı Zeynel Abidin Beyazgül ile görüştü

11 Şubat 2019 - 15:15

Beyazgül Kamyon-Tır ve Otobüsçüler Kooperatifiyle Buluştu AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Şanlıurfa Kamyon-Tır ve Otobüsçüler Kooperatif Başkanı Halil Polat ve beraberindeki üyeleriyle bir grup Evren Sanayi Sitesi esnafı AK Partiye destek vermek amacıyla AK Parti İl Başkanlığına giderek Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ile görüştü. Ülke olarak oldukça zorlu bir süreçten geçildiğini belirten Şanlıurfa Kamyon-Tır ve Otobüsçüler Kooperatif Başkanı Halil Polat bu süreçte AK Partiye ve adaylarına tam destek verdiklerini kaydetti.

BEYAZGÜL: HER DAİM ESNAFIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ

Kamyon-Tır ve Otobüsçüler Kooperatif Başkanı Halil Polat ve üyelerine ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Başkanımız Halil Polat ve üyeleriyle Sanayi esnafımıza bu desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizlere ilettiklerini talep ve önerileri dinledik. Her daim esnafımızın yayında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ise yaptığı açıklamada nezaket ziyaretinden dolayı Şanlıurfa Kamyon-Tır ve Otobüsçüler Kooperatif Başkanı Halil Polat ve üyelerine teşekkür ettiğini söyledi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • murat
  5 ay önce
  sayın başkan kooperatifleri bitirip kensel dönüşümü yaparsan hep dua alırsın. özelikle esentepe ve yeşildirek ve diğer kooperatifler
 • memet
  5 ay önce
  Yeşildirek ve Esentepedeki kooperatiflein kentsel dönüşümü ancak sayın beyazgül çözer inşaalah. öncekiler yapamamıştı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ercan Ailesinin Acı Günü
Ercan Ailesinin Acı Günü
8 İlde FETÖ Operasyonu 10 Kadın Gözaltına Alındı
8 İlde FETÖ Operasyonu 10 Kadın Gözaltına Alındı