Beyazgül Muhasebeci Mali Müşavirler ziyaret etti

Beyazgül Muhasebeci Mali Müşavirler ziyaret etti

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Urfa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) odasını ziyaret etti.

07 Eylül 2016 - 23:57

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) odasını ziyaret etti.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler odası Başkanı İbrahim Halil Akman ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Beyazgül ve yönetim kurulu üyeleri çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundu. Geçtiğimiz Mayıs ayında göreve gelen Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler odası başkanına hayırlı olsun dileğinde bulundu. AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ziyarette yaptığı açıklamada şunlara değindi, “Yeni yönetim bir müddet önce bizlere teşekkür etmişlerdi. Demokrasi nöbetleri nedeni ile biz hayırlı olsuna gelemedik. Bugün hem görüş hem fikir alışverişinde bulunmak hem de kendilerine hayırlı olsun demek için ziyaretlerine geldik” dedi. Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı İbrahim Halil Akman ise, “İl Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerinin bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendileri teşekkür ederim. Buraya gelerek bizleri onurlandırmıştır” şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Park halinde hareket eden vinç faciaya neden oluyordu
Park halinde hareket eden vinç faciaya neden oluyordu
Cadde Ortasındaki Kanlı Hesaplaşma
Cadde Ortasındaki Kanlı Hesaplaşma