Beyazgül, Şanlıurfa Kalbimin Sükun Bulduğu Şehir

Beyazgül, Şanlıurfa Kalbimin Sükun Bulduğu Şehir

Beyazgül, Şanlıurfa Kalbimin Sükun Bulduğu Şehir Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül Suruç Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Uçar’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya katıldı.

08 Şubat 2019 - 23:46

Beyazgül, Şanlıurfa Kalbimin Sükun Bulduğu Şehir Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Tuna Aksoy ile birlikte  Suruç Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Uçar’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya katıldı.

El ele vererek Şanlıurfa’yı hep birlikte yöneteceklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “ Şanlıurfa kalbimin sükûn bulduğu şehir diyorum. Bu kentte bu kentin insanlarıyla olmak bize ayrıca bir huzur veriyor. Toplantının düzenlenmesinde emeği geçen Suruç Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Uçar ve ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıyı düzenleyen İbrahim Uçar’ın Babası Hüseyin Uçar ise yaptığı konuşmada davetlerini kırmayarak etkinliğe katılan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Beyazgül ve ekibine minnettarlık duyduğunu söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavga Kamerada
6 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavga Kamerada
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti