Beyazgül Şanlıurfa’nın Sorunlarını Biliyoruz

Beyazgül Şanlıurfa'nın Sorunlarını Biliyoruz

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül İl Başkanlığı toplantısında yaptığı açıklama Şanlıurfa'nın Sorunlarını Biliyoruz Çözeceğiz.Dedi

01 Aralık 2018 - 22:05

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Aday Tanıtım toplantısından sonra İl Başkanlığında yaptığı açıklama, Bügün Havaalanında ve İl Başkanlığı Aday tanıtım toplantısında çoşkulu muhteşem bir kalabalık vardı.Bizlere refaket eden dostlarımız vardı ben herkese teşekkür ediyorum.

Bu Çoşku bir şey daha gösterdi Allahın izni AK Parti 1 Aralık 2018 tarihi ile Şanlıurfa’da kazandığının ilan ettiği bir gündür diyoruz inşallah.Bir memlekette hükümet, milletvekilleri, belediye başkanları, stk’lar, muhtarlarımızı el ele vermedikçe o şehrin sorunlarını çözemeyiz.Biz birlik beraberlik içerisindeyiz burada İki tane Milletvekilimiz Yurt Dışı gezisinde olduğundan katılamadı, Başkan Nihat Çiftçi’de bir programda olduğundan katılamamıştır.

Şanlıurfa’mızın yaş ortalaması 19. 5 olan bir yer Türkiye’de Dünya’da en geç nufüsü olan illerden biz Urfa’mızda İşsizlik sorunu olduğunu yanlız bu sorun değil biz Şanlıurfa’nın tüm sorunlarını biliyoruz çözümünü biliyoruz çözeceğiz inşallah.İfadelerinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x