Beyazgül Seçim Manifestosuna Harfiyen Uyacağız

Beyazgül Seçim Manifestosuna Harfiyen Uyacağız

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül seçim manifestosu’na harfiyen uyacaklarını söyledi

01 Şubat 2019 - 15:28 - Güncelleme: 02 Şubat 2019 - 23:44

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ve 11 başlıkta topladıkları ‘seçim manifestosu’na harfiyen uyacaklarını, Şanlıurfa’ya ve insanlarımıza hizmet etmek için bu göreve talib olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Seçim Manifestosunu Açıklamıştı

AK Partinin 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri aday tanıtım toplantısında CumhurbaşkanıRecep Tayyip Erdoğan tarafından partisinin seçim manifestosunun açıkladığını hatırlatan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Herkesin de çok iyi anladığı gibi Sayın Cumhurbaşkanımız belediyelere büyük önem veriyor ve AK Başkan adaylarının da mutlaka uymasını istiyor. Seçimlerde elde edeceğimiz güzel neticeler, Şanlıurfa’mızı ve dolayısıyla Türkiye’yi her alanda hedeflerine ulaştıracak çalışmalarımızda bize moral desteği verecek. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi ilimizde, ilçelerimizde, beldelerimizde kazanacağımız her başarı, ülkemizin aydınlık yarınlarına tutulmuş bir ışık olacaktır. Zaten Mahalli İdareler Seçimleri Manifestomuzdaki ilkelerimiz, milletimize yeni dönemdeki yönetim anlayışımızı ifade eden taahhütlerimizdir.Şehirlerimizin kültürden ekonomiye bütün yönlerini analiz ettiğimiz, değer üreten şehirler anlayışıyla yöneteceğiz” dedi.

Milletimiz Tercihini Hizmet Siyasetinden Yana Kullanacak

AK Parti olarak şehirlere ve hizmet için kurulan belediyelere çok büyük önem verdiklerini her fırsatta dile getiren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a layık olmaya çalışacaklarını ve hiç kimseyi mahcup etmeyeceklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Beyazgül, “Bu seçimlerde milletimizin tercihini yine hizmet siyasetinden yana kullanarak AK Partiye oy vereceklerine inanıyoruz. Milli iradenin üstünlüğüne yürekten bağlı bir parti olarak 31 Mart seçimlerinde ortaya çıkacak sonucun ülkemize ve milletimize şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz” diye konuştu.

AK Parti Seçim Manifestosu

AK Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, AK Partinin seçim manifestosunda dikkat çeken 11 konu başlıklarını şöyle sıraladı;

“1-Şehir planları, 2-Altyapı ve ulaşım, 3-Kentsel dönüşüm, 4-Benzersiz şehirler, 5-Akıllı şehirler, 6-Çevreye saygılı şehirler, 7-Sosyal belediyecilik, 8-Yatay şehirleşme, 9-Halkla birlikte yönetim, 10-Tasarruf ve şeffaflık, 11-Değer üreten şehirler.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Viranşehir'i Karış Karış Temizleyeceğiz
Viranşehir'i Karış Karış Temizleyeceğiz
Ercan Ailesinin Acı Günü
Ercan Ailesinin Acı Günü