Beyazgül Urfalının Umutlarına Çare Olacağız

Beyazgül Urfalının Umutlarına Çare Olacağız

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül İnsanlarımızın umudu AK Partide İnşallah biz bu umutlarına çare olacağız.Dedi

05 Şubat 2019 - 16:17 - Güncelleme: 05 Şubat 2019 - 16:21

Sabahın erken saatlerinde evinden çıkarak halkın arasına karışan ve sürekli Şanlıurfalı hemşerileriyle kucaklaşan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül her fırsatta çarşıda pazarda esnaflarla buluşarak onların sorunlarını dinliyor anında çözüm üretmeye çalışıyor.

 BEYAZGÜL: İNSANLARIMIZIN UMUDU AK PARTİDİR

İnsanların umudunun tek adresi AK Parti olduğunun altını çizen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, “İnsanlarımızın umudu AK Partide. Yine Şanlıurfa’nın yeniden inşası için umudu Zeynel Abidin Beyazgül’de buluyorlar. Sorunların çözüme kavuşturulacağını biliyorlar. İnşallah biz bu umutlarına çare olacağız” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, daha sonra İmam Bakır Mahallesinde Halil Demirtaş'ın organize ettiği ev toplantısına katıldı. Mahalle sakinlerinin görüş ve önerilerini dinleyen Beyazgül,  mahalleye yönelik yapılacak çalışmaları aktardı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Kuş ilçede incelemelerde bulundu
Kuş ilçede incelemelerde bulundu