Bilici, Koruyucu Aileleri Ziyaret Etti

Bilici, Koruyucu Aileleri Ziyaret Etti

Aile ve Sosyal Politikalar Şanlıurfa İl Müdürü Hasan Bilici, çocuk evlerinde kalan çocuklara koruyucu ailelik yapan aileleri ziyaret etti

26 Aralık 2017 - 21:30

Aile ve Sosyal Politikalar Şanlıurfa İl Müdürü Hasan Bilici, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne bağlı çocuk evlerinde kalan çocuklara koruyucu ailelik yapan aileleri ziyaret etti. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici, İl Müdürlüğü Koruyucu aile biriminden sorumlu çocuk gelişimcisi Özge Taş ve Sosyal Çalışmacı Efraim Çaylı ile birlikte ziyaret ettiği ailelere görüşerek bilgi aldı.

Kendi çocukları ile birlikte koruyucu aile oldukları çocuklara annelik, babalık yapan ailelere teşekkür eden Müdür Bilici; aile sıcaklığı ile büyüyen çocukların anne baba sevgisi ile aile ortamında yetişmesinin çok önemli olduğunu söyledi.

Çanta ve Ufraz ailelerinin koruyucu ailelik yaptığı çocuklarla yakından ilgilenerek eğitim hayatları hakkında bilgi alan Müdür Bilici, koruyucu aile uygulaması hakkında bilgi almak ve koruyucu aile olmak isteyen ailelerin mutlaka Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden bilgi almasını isteyerek şartları uygun ailelerin devlet koruması altındaki bu çocukların ailesi olabileceğini belirtti.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • URFALI
    11 ay önce
    AH AH BİRDE KURUMDA KALANLARA NASIL SAHİP ÇIKTIKLARINI HALKIMIZ VE YETKİLİLER BİR BİLSE ANYA İLE KONYA BELLİ OLUR!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı