Birecik OSB’nin İç Ulaşım Yolları Yapılıyor

Birecik OSB'nin İç Ulaşım Yolları Yapılıyor

Alt yapı çalışmaları tamamlanan Birecik Organize Sanayi Bölgesinde iç ulaşım yollarının yapımı da hızlandırıldı.

29 Kasım 2018 - 00:57 - Güncelleme: 29 Kasım 2018 - 20:47

Şanlıurfa ve Birecik ekonomisi ve istihdamı açısından son derece önemli olan ve yatırımcılara büyük teşvik avantajları sağlayan Birecik Organize Sanayi Bölgesi’nin faaliyete geçerek bacalarının bir an önce tütmesi için çalışmalar aralıksız sürüyor.

Alt yapı çalışmaları tamamlanan Birecik Organize Sanayi Bölgesinde iç ulaşım yollarının yapımı da hızlandırıldı. 9 metre genişliğinde ulaşım yolunun 320 metrelik kısmında orta refüj, 320 metre uzunluğunda 2 metre genişliğinde toplamda 640 m2 6’lık kilit parke taşı ile kaldırım, 320 metre oluk ve 2880 m2 10’luk kilit parke taşı döşemesi tamamlandı.

Urfa Birecik Kaymakamı Dr. Fatih ÇELİKKAYA yatırımcılara ruhsat verme aşamasına gelen Birecik OSB’de bir bölümü tamamlanan kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yapma çalışmaları ile Birecik OSB’nin girişine yapılacak kapının yerinde incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı.

Yapılan incelemelerin ardından Kaymakam Dr. Fatih ÇELİKKAYA, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  Sadettin BİLGİN, Birecik Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Mehmet Yaşar KARAOĞLU, Yardımcısı Bülent BİLGİN ve Birecik OSB yüklenici firma yetkilileri ile bir araya geldi. Buluşmada Birecik OSB’de yapılan çalışmalar değerlendirilerek, karşılıklı bilgi ve fikir alışverişinde bulunuldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x