Birecik OSB Yatırımcılara Ruhsat Verecek

Birecik OSB Yatırımcılara Ruhsat Verecek

Şanlıurfa ve Birecik ekonomisine büyük katkı sağlayacağı öngörülen Birecik Organize Sanayi Bölgesinde ruhsat verme aşamasına gelindi.

11 Ekim 2018 - 11:02 - Güncelleme: 12 Ekim 2018 - 23:33

10 Hektarlık alana kurulan, teşvik açsından en avantajlı bölgede bulunan,Şanlıurfa ve Birecik ekonomisine büyük katkı sağlayacağı öngörülen ve birçok vatandaşa iş kapısı açacak olan Birecik Organize Sanayi Bölgesi’nin altyapı çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Şanlıurfa Birecik Kaymakamı Dr. Fatih ÇELİKKAYA Birecik Organize Sanayi Bölgesine bir ziyaret gerçekleştirerek yerinde incelemelerde bulundu. Birecik OSB sahasını gezen kaymakam, yapılan altyapı çalışmaları hakkında Birecik OSB Müdürü Mehmet Yaşar KARAOĞLU, Müdür Yardımcısı Bülent BİLGİN ve yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

Birecik Organize Sanayi Bölgesi’nin ruhsat verme aşamasına geldiğini, en kısa sürede tahsisi yapılan yatırımcıların fabrikalarını kurarak yatırımlarına başlayabileceklerini belirten Kaymakam Dr. Fatih ÇELİKKAYA, yatırım yapacak firmalara her türlü kolaylığın sağlanacağını ve her zaman yanlarında olacaklarını dile getirdi. Yatırımcıları Birecik Organize Sanayi Bölgesi’nde yatırım yapmaya ve teşvik avantajlarından yararlanmaya davet etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Minibüsün altında kalan çocuk öldü
Minibüsün altında kalan çocuk öldü