Birecik’te 2018 Yılı Kasım Ayı Muhtar Toplantısı Yapıldı

Birecik'te 2018 Yılı Kasım Ayı Muhtar Toplantısı Yapıldı

Şanlıurfa Birecik Kaymakamı Dr. Fatih Çelikkaya Başkanlığında, Kasım Ayı Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

28 Kasım 2018 - 15:29 - Güncelleme: 28 Kasım 2018 - 15:32

Şanlıurfa Birecik Kaymakamı Dr. Fatih Çelikkaya Başkanlığında, Kasım Ayı Muhtarlar Toplantısı GerçekleştirildiBirecik Kaymakamlığınca her ay düzenli olarak yapılan Vatandaş Buluşmaları kapsamında gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısı, muhtarlarımızın sorun, istek, şikayet ve önerilerini doğrudan dile getirebilmelerine imkan vermek, mahallelerimizin sorunlarını tespit edip birlikte çözüm üretmek amacıyla 28.11.2018 Çarşamba günü saat 11.00’da gerçekleştirildi.

11 Temmuz İlkokulu Toplantı Salonunda düzenlenen ve Kaymakam Dr. Fatih ÇELİKKAYA’nın başkanlık ettiği Kasım ayı toplantısında, muhtarlar vatandaşlarımızın talep ile sorunlarını dile getirip, çözüm önerilerini ilgili birim amiri ile birlikte değerlendirerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

Ayrıca mahalleleri ile ilgili gerçekleştirilen çalışmaların hangi aşamada olduğu ve mevcut sorunların ne zaman çözüme kavuşturulacağı ile ilgili kurum amirlerinden bilgi aldılar. Kurum amirleri de yapılan çalışmalar hakkında muhtarlarımıza bilgi vererek sorularına cevap verdiler.

Toplantının ardından Kaymakam Dr. Fatih ÇELİKKAYA, muhtarlarımız ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Oldukça verimli geçen “Muhtarlar Toplantısı”nın değerlendirildiği yemekte, muhtarlarımızın toplantıda sözlü olarak ifade ettiği sorun ve talepler, ilgili kurumlara iletilmek üzere muhtarlarımızdan yazılı olarak alındı.

Programlarda, Birecik Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Hüseyin SERT, Birecik İlçe Emniyet Müdürü Sayın Levent EKER, Kuyucak Jandarma Karakol Komutanı Sayın Osman DENİZ ve ŞUSKİ İlçe Sorumlusu Sayın Mustafa KARADAŞ da yer aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karbonmonoksit gazından zehirlenen yaşlı adam öldü
Karbonmonoksit gazından zehirlenen yaşlı adam öldü
Tatlıses: Allah kimseyi mağarada büyütmesin inşallah
Tatlıses: Allah kimseyi mağarada büyütmesin inşallah