Birecik’te Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

Birecik'te Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

Şanlıurfa Birecik’te Gazze’de şehit olan bu kardeşlerimiz için merkez mahallesinde bulunan Ulu Camii’nde gıyabi cenaze namazı kılındı.

16 Mayıs 2018 - 23:06

İsrail askerleri, ABD'nin Kudüs'te büyükelçilik açmasını protesto etmek için abluka altındaki Gazze sınırında düzenlenen gösterilere katılan 60 Filistinliyi şehit etti, yüzlercesi gerçek mermiyle olmak üzere 2 bin 771 Filistinliyi yaraladı.Şanlıurfa Birecik’te Gazze’de şehit olan bu kardeşlerimiz için gıyabi cenaze namazı kılındı. Birecik İlçe Müftüsü Mustafa KAYA tarafından Birecik merkez mahallesinde bulunan Ulu Camii’nde kılınan gıyabi cenaze namazına Kaymakam Kadir PERÇİ, Birecik Belediye Başkanı Mehmet Faruk PINARBAŞI, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet ÖZBAKAN ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Gıyabi cenaze namazının ardından Gazze’de şehit olan tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet yaralılara da acil şifalar dilendi.

 Mübarek Ramazan-ı şerifin arifesinde Gazze'de, elinde ve yüreğinde iman ve cesaretinden başka bir şey olmayan onlarca masum insanı bütün dünyanın gözü önünde hunharca katleden terör devleti İsrail, yüzlerce kişi tarafından lanetlendi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma