Birecik’te sorunlar birinci ağızdan dinleniyor

Birecik'te sorunlar birinci ağızdan dinleniyor

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde, her hafta farklı bir mahallede düzenlenen mahalle toplantıları ile talep ve sorunlar mahalle sakinlerinden dinleniyor.

02 Aralık 2017 - 15:11

Her hafta farklı bir mahalleyi ziyaret edip vatandaşlarla bir araya gelen Şanlıurfa Birecik Kaymakamı Kadir Perçi, ilçenin kurum amirleri ile beraber, şikayet ve talepleri yerinde birinci ağızdan dinliyor. Vatandaşları dinleyip, vatandaşların sorun ve önerilerini not aldırarak, sorunların çözümü noktasında gereğinin yapılması için ilgili birim amirlerine talimat veren Şanlıurfa Birecik İlçe Kaymakamı Kadir Perçi, vatandaşlara da mahallede yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Mahalle gezisi kapsamında, Birecik Garnizon Komutanı Yener Umul, Birecik İlçe Jandarma Komutanı Harun Çetinkaya, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Birecik Şube Müdürü Müslüm Şahin, ŞUSKİ İlçe Sorumlusu Mustafa Karadaş, Kaymakam Kadir Perçi’ye eşlik etti. Toplantıda, okul, yol, su, elektrik ve camilerin onarılması ile ilgili sorunları ilgililere iletildi.

Vatandaşlar, Birecik Kaymakamı Kadir Perçi ve kurum amirlerinin yapmış oldukları ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, Kaymakam Perçi ve kurum amirlerine teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da kadın kılığına girerek saklanan tacizci yakalandı
Şanlıurfa'da kadın kılığına girerek saklanan tacizci...
Yaşlı kadını 100 bin TL dolandırdılar
Yaşlı kadını 100 bin TL dolandırdılar