Birecik’teki Dış Cephe Çalışmaları İncelendi-Videolu Haber

Birecik'teki Dış Cephe Çalışmaları İncelendi-Videolu Haber

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Birecik ilçesinde yapımı devam eden dış cephe düzenleme çalışmalarını inceleyerek esnafla bir araya geldi

25 Eylül 2017 - 11:34 - Güncelleme: 25 Eylül 2017 - 15:52

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Birecik ilçesinde yapımı devam eden dış cephe düzenleme çalışmalarını inceleyerek esnafla bir araya geldi. Başkan Çiftçi, "Amacımız her ilçeyi güzelleştirmektir" dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Birecik ilçesinde yapımı devam eden dış cephe düzenleme çalışmalarını inceledi. Birecik Kaymakamı Kadir Perçi, AK Parti Birecik İlçe Başkanı Müslüm Kaynarpınar ile birlikte yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Nihat Çiftçi, teknik ekipten yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Dış cephe düzenleme çalışmalarını inceleyen Başkan Çiftçi, daha sonra esnafla bir araya geldi. Birecik ilçesindeki esnafı gezen Başkan Çiftçi, esnafın sorun ve taleplerini dinledi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, AMACIMIZ İLÇELERİ GÜZELLEŞTİRMEKTİR

13 ilçede cephe düzenleme çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Cephe düzenleme çalışmalarını yerinde inceledik. Birecik ilçesine yakışır güzel bir renk seçimi yapılmış. Amacımız her ilçeyi güzelleştirmektir ve daha çalışacak çok işimiz var, yapacak çok işimiz var. İlçelerde çalışmalar aynı anda başlatıyoruz. Birecik ilçemize hayırlı olsun" dedi.

Başkan Çiftçi, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Birecik Belediyesinin ortaklaşa yürüttüğü Birecik Kalesi düzenleme ve eski evleri kamulaştırma projesini inceledikten sonra ilçeden ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polatçı Hayat Mücadelesini Kaybetti
Polatçı Hayat Mücadelesini Kaybetti
Urfa'da 17 Engelliyi Kahraman Polisler Kurtardı
Urfa'da 17 Engelliyi Kahraman Polisler Kurtardı