Birecik’teki Doğal Gaz Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı

Birecik'teki Doğal Gaz Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı

Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) yetkilileri Şanlıurfa Birecik'teki Doğal Gaz çalışmaları ile ilgili sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirildi.

26 Ekim 2018 - 16:30

Şanlıurfa Birecik halkının ekonomik ve çevreci yakıt olan doğal gaz hizmetinden bir an önce istifade edebilmesi için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Konuyla ilgili görüşmek üzere Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) Başmühendisi Melih ERSAL, Gaziantep Kamulaştırma Kısım Şefi Ergün ÜNLÜ, BOTAŞ Projesi Yapı Denetim Başmühendisleri Muharrem KÜÇÜK ile Sayın Haydar ARSLAN ve Proje Şantiye Şefi Sayın Mehmet ALTUN  Birecik Kaymakam Dr. Fatih ÇELİKKAYA’yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette, Birecik’te yapımına devam edilen ve çalışmalarında sona yaklaşılan doğal gaz hizmetinin sunulması için yapılan çalışmalarda karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirilerek yapılması gerekenler görüşüldü.

Şanlıurfa Birecik Kaymakamı Dr. Fatih ÇELİKKAYA Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) yetkililerinden doğal gaz çalışmalarında gelinen son aşama hakkında bilgi aldı, vatandaşlarımızın doğal gaz hizmetinden bir an önce yararlanması için çalışmalara hız verilmesini istedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfaspor'dan Banahene Açıklaması
Şanlıurfaspor'dan Banahene Açıklaması
Termometreler 58 Dereceyi Gösterdi
Termometreler 58 Dereceyi Gösterdi