Birecik’ten Eğirdir’e Teşekkür

Birecik'ten Eğirdir'e Teşekkür

Bayrakları teslim alan Birecik Fırat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Suphi Bozkurt ve Öğrenciler Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl'e teşekkür etti.

19 Nisan 2018 - 15:45

Isparta’nın Eğirdir ilçesinden 200 Türk bayrağı, Şanlıurfa’nın Birecik ilçesindeki Fırat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine gönderildi.Birecik'teki okul idaresi tarafından bir süre önce sosyal medya üzerinde bayrak ihtiyacı olduğunun duyurulması üzerine Eğirdir Belediyesi çalışma başlattı.

Okul yöneticileriyle iletişime geçen belediye yetkilileri istenen 200 Türk bayrağı temin ederek Birecik Fırat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine gönderdi.

Bayrakları teslim alan Birecik Fırat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdür Yardımcısı Suphi Bozkurt, öğrencilerle okul bahçesinde bayrakla ay yıldızı çizerek kendilerine yardım eden Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl'e teşekkür etti.Başkan Şengöl ise videoda "Bayrak" şiirini okuyan öğrenciden çok etkilendiğini ve hediyeler göndereceklerini dile getirdi.(Eğirdir Haber- Isparta Haber-Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x