Birecikli Öğrencilere Sosyal Güvenlik Elçisi Belgesi

Birecikli Öğrencilere Sosyal Güvenlik Elçisi Belgesi

Şanlıurfa Birecik'te Bilgi yarışmasında birinci olan öğrencilerimize Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından Sosyal Güvenlik Elçisi belgesi layık görüldü

08 Mayıs 2018 - 14:27 - Güncelleme: 08 Mayıs 2018 - 20:42

Şanlıurfa Valiliği ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Liseler Arası Bilgi Yarışması düzenlenmiş, 203 lisenin katıldığı yarışmada Türkan Halit Aykılıç Fen Lisesi öğrencileri Oğuzhan Kemal ŞİMŞEK, Demet KAPLAN, Hatice ÖZCAN ve Menekşe KORKMAZ, il birincisi olarak bizleri gururlandırmışlardı.

Bilgi yarışmasında birinci olan öğrencilerimize Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından “Sosyal Güvenlik Elçisi” belgesi layık görüldü. Kaymakamı Kadir PERÇİ, “Sosyal Güvenlik Elçisi” belgelerini takdim etmek üzere bilgi yarışmasında birinci olan öğrencileri, Sosyal Güvenlik Kurumu Şanlıurfa İl Müdürü Sayın İsmail ÜNLÜ’yü ve Sosyal Güvenlik Kurumu Birecik İlçe Müdürü Sayın Ömer ŞEKERCİOĞLU’nu makamında kabul etti.

Öğrencilerimize, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Sayın Dr. Mehmet Selim BAĞLI imzalı “Sosyal Güvenlik Elçesi” belgesi takdim edildi. Ayrıca öğrencilerimize kol saati hediye edildi.

Kaymakam Kadir PERÇİ, öğrencilerimizi sevindiren Sayın Dr. Mehmet Selim BAĞLI’ya ve Sosyal Güvenlik Kurumu Şanlıurfa İl Müdürü Sayın İsmail ÜNLÜ’ye teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma