Birlik ve beraberlik ruhuna yapılan saldırıyı lanetliyoruz
Reklam
Reklam

Birlik ve beraberlik ruhuna yapılan saldırıyı lanetliyoruz

Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun, yaptığı yazılı açıklamada; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyu Artvin’in Şavşat ilçesinden Ardanuç ilçesine gittiği sırada Yanıklı Köyü yakınlarında saldırıya uğramıştır.

26 Ağustos 2016 - 23:54 - Güncelleme: 27 Ağustos 2016 - 00:07

Kılıçdaroğlu’na ve beraberindekilere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, saldırıyı gerçekleştirenleri lanetliyoruz. Yine bu sabah Cizre ilçesinde meydana gelen bombalı saldırıda şehit düşen polislerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Terörist saldırılar  15 Temmuz sonrasında oluşan olumlu havaya, iktidarı ve muhalefetiyle ortaya konulan birlik ve beraberlik tablosuna, 7 Ağustos’ta sergilenen Yenikapı ruhuna yapılmıştır. Fetullahçı Terör Örgütü mensuplarının 15 Temmuz’da gerçekleştirdiği kanlı darbe girişimini milletimizin ortaya koyduğu onurlu duruş, gösterdiği feraset ve basiretle akamete uğratması karşısında iyice kontrolden çıkan terör örgütleri, sivil, asker, yaşlı, genç ve çocuk demeden saldırılarını artırmıştır.

Melun darbe girişiminin başarısızlıkla sonuçlanması ve sonrasında oluşan birlik atmosferi karşısında iyice saldırganlaşan terör örgütleri, bu defa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef seçmiştir. Terör örgütleri, destekçileri ve arkalarındaki üst akıl şunu bilmelidir ki, hiçbir saldırı bizi birbirimize düşüremeyecek, birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi bozamayacak, Yenikapı ruhuna halel getiremeyecektir. Bu millet, dirayetiyle bütün oyunları bozacak, ülkesini böldürtmeyecektir. Şanlıurfa Eğitim-Bir-Sen olarak, saldırıyı bir kez daha lanetliyor, Kılıçdaroğlu ve beraberindekilere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, şehidimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Esra KÜÇÜKOGLU
  1 ay önce
  Çok güzel bir yazı
 • ShoWMadronE
  2 ay önce
  keşke eğitim hakkında konuşurken yazındaki devrik cümleleri ve anlatım bozukluklarını da irdeleseydin. konu eğitim olunca yazıyı okurken bunlar daha çok dikkatimizi çekti başarılarınızın devamını dilerim...
 • Ahmet Köylü
  5 ay önce
  Ağaç yaşken eğilir hocam...Çok faydalı bir yazı olmuş
 • Emrullah Gürcü
  5 ay önce
  kalemine sağlık karde...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülpınar, Haliliye Belediyesini ziyaret etti
Gülpınar, Haliliye Belediyesini ziyaret etti
İhtiyaç sahipleri yararına kermes düzenlendi
İhtiyaç sahipleri yararına kermes düzenlendi