Biter’den 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Biter'den 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter, Türkiye’yi kirli hesaplarla, şiddetle, terörle zayıf düşürmeye çalışan güç odaklarının emellerine asla ulaşamayacağını belirtti.

30 Ağustos 2016 - 15:56

Biter, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, 94. yılını kutladığımız büyük zaferin, tarihi şanlı zaferlerle dolu aziz milletimizin yeniden doğuşunu müjdelediğini ifade etti.

30 Ağustos 1922 tarihinin, kahraman ecdadımız tarafından gerçekleştirilen büyük istiklal mücadelesinin zaferle tamamlandığı gün olduğunun altını çizen Biter, “Bu zafer, kahraman ordumuzun, milletimizle birlikte sergilediği cesaret ve fedakârlığın en güzel örneklerinden birinin sergilendiği gündür” dedi.

AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter, en zor şartlarda bile tek yürek, tek millet halinde mücadele etmekten vazgeçmeyeceğini o günlerde dünyaya gösteren milletimizin, bugün yine aynı şuur ve ruhla hareket ettiğini belirterek, “Milletimiz, 15 Temmuz gecesi gerçekleştirilen hain darbe girişimi sırasında bunu bir kez daha kanıtlamış ve destansı mücadelesiyle silahlı hain güçlere karşı büyük bir zafer daha kazanmıştır” ifadelerini kullandı.

Hain darbe girişimi ile başarılı olamayan güçlerin, bu kez terör saldırıları ile Türkiye’yi zayıf düşürme gayreti içerisine girdiğini ifade eden Biter, şöyle devam etti:

“Ülkemizin birlik ve bütünlüğüne zarar vermeyi hedef alan bütün fitne ve şer odakları ile mücadelemiz kararlılıkla sürecektir. Bugün ülke genelinde ve ‘Fırat Kalkanı’ operasyonu ile sınır ötesinde terör örgütlerine karşı yürüttüğümüz mücadele, vatandaşlarımızın hayat hakkına, demokrasimize ve ülkemizin bekasına yönelik tehditlere karşı istiklal ruhumuzun bir yansımasıdır. Herkes emin olsun ki; Türkiye’yi kirli hesaplarla, şiddetle, terörle zayıf düşürmeye çalışan güç odakları emellerine asla ulaşamayacak, mutlaka hezimete uğrayacaktır. Bu vesileyle, bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde bu zaferi bize armağan eden istiklal mücadelemizin yiğit kahramanları ile bütün şehit ve gazilerimizi şükranla anıyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Demirkol’dan 27 Mayıs Mesajı
Demirkol’dan 27 Mayıs Mesajı
Haliliye'de Parklar Güvenli Hale Getiriliyor
Haliliye'de Parklar Güvenli Hale Getiriliyor