Burada Nasıl Futbol Oynanacak
Reklam
Reklam

Burada Nasıl Futbol Oynanacak

Şanlıurfaspor ve Karaköprü Belediyespor’un maçlarını oynayacağı 11 Nisan Stadyumunun çimleri bakımsızlıktan dolayı toprak oldu

04 Eylül 2017 - 14:33 - Güncelleme: 04 Eylül 2017 - 14:54

Şanlıurfaspor ve Karaköprü Belediyespor’un maçlarını oynayacağı 11 Nisan Stadyumunun çimleri bakımsızlıktan dolayı toprak oldu.Kuruyan Çimlerin yerini Toprağın alması burada nasıl Futbol Oynanacak sorusunu akla getirdi.

2 aydır Şanlıurfa dışında çalışmalarına devam eden Şanlıurfaspor ilk maçı olan Niğde Belediyespor maçını oynadıktan sonra kente gelerek Nazilli Belediyespor maçı hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürmeye başladı.

Bu sezon ilk defa seyircisinin önüne çıkmaya hazırlanan sarı yeşilli ekip, eski ismi GAP Arena olan 11 Nisan stadının çimlerinin bakımsızlık ve ilgisizlikten dolayı yok olması ile şok yaşadı.

Şanlıurfaspor kulüp başkanı Emin Yetim, yönetim kurulu ve Teknik Direktör Ali Tandoğan ile birlikte statta incelemeler yaparken, çimlerin toprağa dönüşmüş hali ile karşılaşırken, adeta şok geçirdiler.

Kamuoyuna herhangi bir açıklama yapmayan ve Gençlik hizmetleri spor il müdürlüğü tarafından herkesten gizlenen bu olay karşısında tepkisini dile getiren Şanlıurfaspor kulüp başkanı Emin Yetim, bize komplo kuruldu dedi.

Yetim, “Başka işi olmayan ve asli görevlerinden biride sadece çimlere bakmak olan Gençlik Hizmetleri ve spor il müdürlüğü Şanlıurfaspor’a komplo kurmuştur.

Bugün tesadüfen gidip teknik heyetimiz ile stadı inceledik. Gençlik Hizmetleri ve spor il müdürlüğü yetkilileri tarafından önce içeri alınmadık ve ısrarcı olduğumuzdan dolayı içeri girdik.

Gördüğümüz manzara karşısında adeta şoka girdik. Nazilli maçına 6 gün kalmasına rağmen bizlere de herhangi bir bilgi vermediler.

Şimdi Tüm kamuoyuna sormak istiyorum; ‘Bu takım maçlarını bu saatten sonra nerede oynayacak’ 40 yıl önceki gibi toprak zemindemi oynasın. Yazıklar olsun bu zihniyete. Şampiyonluğa oynayacak takımın önüne engel olmak isteyen mantığı aklımız almıyor. Bu düşüncede olan insanlar yüzünden bu şehir bir adım bile ilerleyemez.

Şanlıurfaspor’umuzun başarılı olmasını istemeyen zihniyet eskiden olduğu gibi yine işbaşındadır. Bu zihniyetin derhal istifa etmesini talep ediyoruz. Şanlıurfa’ya ve Şanlıurfaspor’a zararı olan kim olursa olsun hemen görevini bıraksın ve cezasını çeksin” diye konuştu.

Yetim ayrıca Gençlik hizmetleri spor il müdürlüğünün Şanlıurfaspor tesislerine gelerek kısıtlı imkânlara rağmen bakımı yapılan ve çok güzel durumda olan antrenman sahalarını incelemelerini istedi.

2017/09/7294006.jpg
2017/09/7433585.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ceylanpınar'da Muhtaç Ailelerin İhtiyaçlarını Gideriyor-Videolu Haber
Ceylanpınar'da Muhtaç Ailelerin İhtiyaçlarını Gideriyor-Videolu...
Selahattin Eyyubi'de İlaçlama ve Budama Çalışması-Videolu Haber
Selahattin Eyyubi'de İlaçlama ve Budama Çalışması-Videolu Haber