Büyükelçi Önen Yatırım Görüşmelerini Sürdürüyor

Büyükelçi Önen Yatırım Görüşmelerini Sürdürüyor

Çin Pekin Büyükelçisi Şanlıurfalı hemşehrimiz Abdulkadir Emin Önen Türkiye ile gerçekleştirilebilecek yatırım projeleri hakkında çeşitli şirketlerle görüş alışverişinde bulunmayı sürdürüyor.

06 Ocak 2019 - 15:12

Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC) Pekin Büyükelçisi Şanlıurfalı hemşehrimiz Abdulkadir Emin Önen Türkiye ile gerçekleştirilebilecek projeler hakkında çeşitli şirketlerle görüş alışverişinde bulunmayı sürdürüyor.

Jumore Global şirketi yetkililerinden Büyükelçi Önen’e ziyaret

Çin'in önde gelen dijital tedarik zinciri platformlarından olan Jumore Global şirketi yetkililerini Büyükelçilik konutunda kabul eden ÇHC Pekin Büyükelçimiz A. Emin Önen, önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gerçekleştirecekleri ziyaret ve temasları hakkında bilgi aldı, fikir alış verişinde bulundu.

Sepiolite Culture & Media şirketi yetkilileri Büyükelçilikte

Büyükelçi Önen, Sepiolite Culture & Media şirketi yetkililerini de Büyükelçilikte kabul edip, turizm alanında Türkiye ile gerçekleştirilebilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Büyükelçi Önen, Dekanı Prof. Wang Wen ile görüştü

Büyükelçi Önen ayrıca, Çin'in önde gelen okullarından Renmin Üniversitesi Chongyang Finans Çalışmaları Enstitüsü Dekanı Prof. Wang Wen ile çalışma yemeğinde bir araya gelerek, Türkiye ile yüksek öğrenim alanında gerçekleştirilebilecek iş birliği imkânları üzerine görüştü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Demirkol Çölyak Hastalarının Umudu Oldu
Demirkol Çölyak Hastalarının Umudu Oldu
Babaanneleri 10 yıldır hem annelik hem babalık yapıyor
Babaanneleri 10 yıldır hem annelik hem babalık yapıyor