Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Adı Geçen Fakıbaba Net...

Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Adı Geçen Fakıbaba Net Konuştu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı İçin İsmi geçen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba net konuştu,

06 Ocak 2018 - 22:44 - Güncelleme: 07 Ocak 2018 - 20:56

Şanlıurfalıların Çokca dillendirdirdiği, gönülden istediği, Urfalılar Arasında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı İçin İsmi geçen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba net konuştu, Bakan Fakıbaba, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kaybetmesinin Türkiye’nin kaybetmesi olduğunu belirterek “Tayyip Bey bana dese ki yarın muhtar olacaksın, söz veriyorum ben muhtarlığa derhal giderim" dedi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Yeni seçilen İlçe Başkanı Mehmet Özbakan’ı tebrik etti. Bakan Fakıbaba, burada yaptığı konuşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine muhtarlık vermesi halinde derhal gideceğini vurgulayarak ”Burada çok değerli arkadaşlarım var. Halen bizi yalnız bırakmamışlar. Bırakmayacaklarına da inanıyorum. Bunu çok samimi olarak söylüyorum, öyle bir dönemden geçiyoruz ki inanın Allah korusun Tayyip Bey'in kaybetmesi demek Türkiye'nin kaybetmesi demektir. Tayyip Bey bana dese ki yarın muhtar olacaksın, söz veriyorum ben muhtarlığa derhal giderim. Makam falan önemli değil, önemli olan bizim davamızdır” diye konuştu.

Bakan Fakıbaba, sözlerine şöyle devam etti: “Önümüzde, 2019’da çok önemli iki seçimimiz var. Bir bakan olarak değil, bir amcanız olarak her zaman yanınızda olduğumu, emrinizde olduğumu bilmenizi istiyorum. Çünkü AK Parti demek öyle koltuk sevdalısı olan insanlar demek değildir. Yani biz halkın hizmetkarıyız, halkın emrinde olan insanlarız.”

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Faruk kaplan
    1 yıl önce
    Hepiniz hep öyle dersiniz ankaraya gelip bir dilekçe kapıdan çık dilekce çöp bulursunuz sendegil tum urfa millet vekilleri oledir.suan ise torpille çalışan meclis üyeleriyle torpille calistirdigi işçiler tasaronlar var.ben hakki mi helal etmem.faki baba bizi iyi tanir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gençlik Merkezinden Öfke Kontrolü Semineri
Gençlik Merkezinden Öfke Kontrolü Semineri
RJ Models Göbeklitepe'nin Tanıtımına Katkı Sağlayacak
RJ Models Göbeklitepe'nin Tanıtımına Katkı Sağlayacak