Canpolat Ahmet İnan’ı Ziyaret Etti

Canpolat Ahmet İnan'ı Ziyaret Etti

AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat Veysel Karani ve Ulubatlı Mahalleleri Ahmet İnan’ı ve Seçim Bürosunu ziyaret etti.

05 Şubat 2019 - 15:36 - Güncelleme: 05 Şubat 2019 - 15:39

AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat , VeyselKarani ve Ulubatlı Mahalleleri Ahmet İnan’ı ve Seçim Bürosunu ziyaret etti.

AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, mahalle mahalle dolaşarak esnaf ziyaretlerini sürdürüyor, karşılaştığı vatandaşlarla ayaküstü de olsa bir süre sohbet ederek dua ve desteklerini istiyor.

Canpolat;Yeşildirek, Veysel Karani ve Ulubatlı Mahallelerinde

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Yeşildirek, VeyselKarani ve Ulubatlı Mahallelerini ziyaret eden ve “Tebessümünüz ve teveccühünüz, gönlünüzde gördüğümüz takdirin ifadesidir” diyen AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Mahallelerimizdeki hemşehrilerimize ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim.Ulubatlı Mahallemizde teşkilatımız ile beraber esnaf kardeşlerimizi ve hemşehrilerimizi ziyaret ettik.Ulubatlı Mahallesi esnafımızla ve kıymetli mahalle sakinleriyle hasbihal ettik. VeyselKarani mahallemizde de vatandaşlarımızla hasbihal ettik.Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle, öğrencilerimizle bir süre sohbet ettik. Yeşildirek mahallemize geçerek halkımızla kucaklaştık. Bizlere gönül ve muhabbet kapısını açarak bağırlarına basan, hemşerilerime teşekkür ediyorum. Yeşildirek mahallesi Yunus Emre caddesindeki esnaf kardeşlerimizi de ziyaret ettik. Bizlere olan teveccühleri için teşekkür ediyorum. Allah eksikliklerini vermesin, bizi de daima vatandaşlarımıza, Haliliye’mize, Şanlıurfa’mızahizmetkâr eylesin.Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız. ‘Gönül belediyeciliği’ diyerek çıktığımız bu yolda çalmadık kapı, sıkmadık el, almadık gönül bırakmayacağız inşaallah” dedi.

Özel ŞanMed Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Ahmet H. İnan’ı hastahanedeki makamında ziyaret eden AK başkan adayı Canpolat, hasta yakınlarına da geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, “Rabbim tüm hastalara acil şifalar versin” diyerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Canpolat, Seçim Bürosunda

“Gündüz ziyaretlerimizin ardından akşam geç saatlerde de soluğu Seçim Büromuzda aldık” diyen AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat,“Seçim Ofisimize gelen değerli hemşehrilerimiz ile bir aradayız. Haliliye’mizi hep birlikte yönetmeye talibiz. Farklı fikirler, farklı bakış açıları, farklı renkler olabilir. Hepsi bizim için ayrı zenginlik, ayrı bir değer. İlçemizi hep birlikte gönül gönüle yöneteceğiz. Gönülden yapan, gönüller kazanır. Canla başla çalışıp, gönüller almaya, gönüller kazanmaya geliyoruz. Haliliye için herkesin fikir ve projelerini bizimle paylaşmalarını istiyoruz. Sosyal Medya Hesaplarımızdan bizleri takip etmeyi unutmamalarını da istiyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde