Canpolat Engelliler İle Bir Araya Geldi

Canpolat Engelliler İle Bir Araya Geldi

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Derneğini ziyaret ederek engelliler ile bir araya geldi.

30 Mayıs 2019 - 14:49

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Derneğini ziyaret ederek engelliler ile bir araya geldi.Sivil toplum kuruluşları ile iç içe olarak Haliliye’ye hizmet eden Başkan Mehmet Canpolat, temasları kapsamında Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Derneğini binasını ziyaret etti. Dernek Başkanı Bedih Satoğlu ve dernek üyeleri tarafından karşılanan Başkan Canpolat, dernekte incelemelerde bulunup, engelli bireylerin yaptığı çalışmaları inceledi.

Dernek Başkanı Satoğlu ve engelli bireylerin aileleri ile de sohbet edip, taleplerini dinleyen Başkan Mehmet Canpolat, Haliliye Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını söyledi. Herkesin birer engelli adayı olduğunu ifade eden Başkan Canpolat, hep birlikte ortakça çalışmalar yapacaklarının da altını çizdi. Dernek Başkanı Satoğlu ve aileler de, hizmetlerinden dolayı Başkan Canpolat’a ve Haliliye Belediyesine teşekkür etti.Başkan Canpolat, temaslarının ardından dernekten ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gazetecilerden Beyazgül'e ziyaret
Gazetecilerden Beyazgül'e ziyaret
Hakim ve savcılara veda yemeği
Hakim ve savcılara veda yemeği