Canpolat’tan Eczacılar Odasına Ziyaret 

Canpolat'tan Eczacılar Odasına Ziyaret 

Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat Şanlıurfa Eczacılar Odasını ziyaret ederek Başkan Süleyman Acar ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet etti.

28 Şubat 2019 - 14:13 - Güncelleme: 28 Şubat 2019 - 20:21

Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat,  STK (Sivil Toplum Kuruluşları) ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa Eczacılar Odasını ziyaret ederek Başkan Süleyman Acar ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet etti.

31 Mart yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Haliliye Belediye Başkan Adayı Canpolat, mahalle gezisi, esnaf ziyaretleri, ev toplantıları ve STK ziyaretlerine devam ediyor.STK Ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa Eczacılar Odasını ziyaret eden AK Başkan Adayı Canpolat, Eczacılar Odası Başkanı Süleyman Acar ve yönetimi ile fikir alış verişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şanlıurfa Eczacılar Odası Başkanı Süleyman Acar, Başkan Adayı Canpolat’a çıktığı bu kutlu yolculukta başarılar dilediğini söyledi.

Seçimin başta ülkemiz daha sonra Şanlıurfa için hayırlı sonuçlar getirmesini temenni eden Acar, ziyaretten dolayı Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat,“Katılımcı Belediyecilik” anlayışı çerçevesinde Eczacılar Odası Başkanı Süleyman Acar ve yönetimiyle fikir alışverişinde bulunmak üzere odaya bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirtti.Canpolat, “Oldukça keyifli bir söyleşi oldu. Hem eczacılık hem de belediyecilik anlamında fikir alışverişinde bulunduk. Şanlıurfa’nın sorunlarını konuştuk. Kazanımlarımız oldu. Kabullerinden dolayı teşekkür ediyoruz”dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu