Canpolat’tan Haliliyelilere Teşekkür

Canpolat’tan Haliliyelilere Teşekkür

Canpolat’tan Haliliyelilere Teşekkür AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa mitingine katılım sağlayan Haliliyelilere teşekkür etti

09 Mart 2019 - 15:30

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa mitingine katılım sağlayan Haliliyelilere teşekkür ettiğini belirterek, mitingin güzel bir şekilde sonuçlandığını ancak seçim çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Şanlıurfa’mıza Ve Türkiye’ye Hayırlı Olsun

AK Başkan adayı Canpolat, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleşen Göbeklitepe'nin resmi açılış törenine de katıldıklarını hatırlatarak, “Göbeklitepe'yi 2019 yılı ilan eden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyoruz.Göbeklitepe Turizm Yılı Şanlıurfa’mıza ve Türkiye’ye hayırlı olsun. Turizmde altın yılımızı yaşayacağız inşaallah. Allah’ın izni, vatandaşlarımızın da destekleriyle 31 Mart seçimleri sonrası göreve layık görüldüğümüzde bizde Haliliye Belediyesi olarak sınırlarımız içerisinde olan Göbeklitepe için elimizden geleni fazlasıyla yerine getireceğiz inşaallah” dedi.

Ev Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

Seçim çalışmalarına kaldıkları yerden devam ettiklerini belirten AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Bizleri onurlandıran ve şevkimizi arttıran Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın muhteşem mitingi seçim çalışmalarımıza ev ziyareti ve Seçim büromuzdaki misafirlerle sohbet ederek devam ettik. Değerli eşim ile birlikte Haliliye Kadın Kollarımızın düzenlediği ev toplantısına katıldık.Şimşek ailesinin ev sahipliğinde hanım kardeşlerimizle istişarelerde bulunduk. Misafirperverliği için ev sahibimize teşekkür ederiz” diye konuştu.

Daha sonra Seçim Bürosuna geçen AK Başkan adayı Canpolat, orada bulunan sevenleriyle bir süre sohbet ettikten sonra Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mahmut Kaçar, Haliliye İlçe Başkanı SüleymanAksu ile beraber Ulubağ Mahalle Muhtarı İsmail Kılıç’ı ziyaret ederek hasbihal ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'daki tefeci operasyonunda 8 tutuklama
Şanlıurfa'daki tefeci operasyonunda 8 tutuklama
DEAŞ üyesi 2 Kadın Terörist Yakalandı
DEAŞ üyesi 2 Kadın Terörist Yakalandı