Canpolat’tan Vatandaşlara Çağrı

Canpolat’tan Vatandaşlara Çağrı

Şanlıurfa Haliliye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat Vatandaşlara Çağrı da bulundu.

03 Şubat 2019 - 19:35

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, Haliliye’nin geleceği için vatandaşlara seslenerek, fikir ve projelerini kendileriyle paylaşmalarını istedi.

Fikirlerin hepsi bizim için ayrı zenginlik, ayrı bir değerdir

Mehmet Canpolat net sitesinden yaptıkları çalışmaların ve duyuruların takibedebilecekleğini belirten Haliliye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Haliliye'mizi hep birlikte yönetmeye talibiz. Farklı fikirler, farklı bakış açıları, farklı renkler,hepsi bizim için ayrı zenginlik, ayrı bir değer.İlçemizi hep birlikte gönül gönüle yöneteceğiz.Haliliye için fikir ve projelerinizi bizimle paylaşın. Unutmayalım ki; gönülden yapan, gönüller kazanır. Canla başla çalışıp, gönüller almaya, gönüller kazanmaya geliyoruz” dedi.

Milletimizin Hizmetine Talibiz

Tevazu, samimiyet ve gayret ile Haliliye'ye gönül verdiklerini belirten AK Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Hedefimiz doğrultusunda, her şehrin kendi coğrafyasına, iklimine, tabiatına, tarih ve insan dokusuna, büyüme alanlarına uygun gelişme modelleri hazırlayacağız.Şanlıurfa'nın gönül Belediyeciliği yapacak AK adayları ile birlikte çıktığımız bu yolda ‘GönülBelediyeciliği’ anlayışıyla sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. ‘Memleketişigönülişi’ diyerek, ‘Gönül Belediyeciliği’ ile AKParti Haliliye Belediye Başkan adayı olarak milletimizin hizmetine talibiz.Milletimizin yönetimini emanet edeceği AK Partili belediyelerimizde, seçim manifestosunda 11 başlıkta ifade edilen ilkeler çerçevesinde hizmet vereceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda hareket ederek vatandaşlarımıza efendi değil, hizmetkâr olacağız. Bizi yalnız bırakmayan ve bize eşlik eden Milletvekillerimize, il ve ilçe teşkilatımızdaki bütün kademe mensuplarına, heyecanı bir an bile azalmayan Haliliye halkımıza bize gösterdikleri ilgi, alaka ve destek için minnet ve şükranlarımı sunarım” diye konuştu.

Bizleri Takip Etmeyi Unutmayınız

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Sosyal Medya hesaplarımızdan bizleri takip etmeyi unutmayınız. Bizimle projelerinizi ve fikirlerinizi de paylaşmayı unutmayınız” çağrısını tekrarladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu