Çelikkaya Birecik Adem’i Ziyaret Etti

Çelikkaya Birecik Adem'i Ziyaret Etti

Şanlıurfa Birecik Kaymakamı Fatih Çelikkaya Birecik Aile Destek ve Eğitim Merkezini ( BİRECİK ADEM)'i Ziyaret Etti.

22 Eylül 2018 - 00:15

Şanlıurfa Birecik Kaymakamlığı tarafından organize edilen Belediye İş Hanındaki Birecik Aile Destek ve Eğitim Merkezi’ni (ADEM) ziyaret eden Kaymakam Dr. Fatih ÇELİKKAYA bazı incelemelerde bulundu.

Aile Destek ve Eğitim Merkezi’ndeki bayan kursiyerlerin yapmış olduğu el emeği göz nuru ürünleri incelen Urfa Birecik Kaymakamı Dr. Fatih ÇELİKKAYA, yapılan ürünler hakkında Aile Destek ve Eğitim Merkezi Koordinatörlerinden bilgi aldı. ADEM’in daha da geliştirilmesi için neler yapılabileceği hususlarında değerlendirmelerde bulundu. Büyük bir emek ve özenle işlenen ürünleri beğenen Kaymakamımız, kursiyerleri tebrik etti.

 Ardından yine Belediye İş Hanındaki binanın 4.katında yer alan, ADEM Projesi kapsamında hayata geçirilen ve kaymakamlığımızca organize edilen Otel Seyr-i Fırat’ı da ziyaret eden Kaymakam Çelikkaya, oteli gezerek otel hakkında adem koordinatörlerinden bilgi aldı.

Şanlıurfa Birecik Kaymakamı Dr. Fatih ÇELİKKAYA’nın bu ziyaretine Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Sayın Mehmet Yaşar KARAOĞLU ile Birecik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Sayın Gökmen GÖKLÜ de eşlik etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kılıçdaroğlu Saldırıya Uğradı
Kılıçdaroğlu Saldırıya Uğradı
Freni Boşalan Tır Pazara Daldı
Freni Boşalan Tır Pazara Daldı