Cennetkuşu, Öğrencilere Yönelik Projeler Devam Edecek

Cennetkuşu, Öğrencilere Yönelik Projeler Devam Edecek

Şanlıurfa İŞKUR Şube Müdürü Eyüp Sabri CENNETKUŞU, projelerin daha da artırılması için azami gayretin sarf edilmesi gerektiğini, öğrencilere yönelik projelerin devam edeceğini açıkladı.

27 Kasım 2017 - 15:07

Şanlıurfa Harran Üniversitesi tarafından düzenlenen Harran Üniversitesi Çalıştayı ve Proje Destek Programları seminerinde, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan TAŞALTIN ’ ın konuşmalarıyla başlayıp, katılımcılardan GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Girişimcilik Genel Koordinatörü Dr. Nusret MUTLU, Karacadağ Kalkınma Ajansı Koordinatörü Yunus ÇOLAK, UNDP Proje Uzmanı Murat CANDEMİR, Doç. Dr. Gencay SARIIŞIK ve Şanlıurfa İŞKUR Şube Müdürü Eyüp Sabri CENNETKUŞU ‘nun konuşmalarıyla tamamlandı.

Şanlıurfa İŞKUR Şube Müdürü Eyüp Sabri CENNETKUŞU Harran Üniversitesi öğrencilerine yönelik Mesleki bilgiler edindirme, İşbaşı Eğitim Kursları, Girişimcilik Kursları ile ilgili çalışmaları detaylı bir sunum yaparak İŞKUR İl Müdürlüğü ve Harran Üniversitesi Rektörlüğü arasında işbirliği yapılarak projelerin daha da artırılması için azami gayretin sarf edilmesi gerektiğini, öğrencilere yönelik projelerin devam edeceğini açıkladı.

2017/11/8321353.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Aşiret Lideri 24’üncü Çocuğunu Evlendirdi
Urfa'da Aşiret Lideri 24’üncü Çocuğunu Evlendirdi
Urfa'daki Kazada Büyük Faciadan Dönüldü
Urfa'daki Kazada Büyük Faciadan Dönüldü