Ceylanpınar Belediyesi İkinci Sulama Aracı

Ceylanpınar Belediyesi İkinci Sulama Aracı

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediyesi,araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Belediye araç filosuna ikinci sulama aracını dahil etti.

21 Nisan 2018 - 17:23

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediyesi ilçenin dört bir yanına eşit hizmet dağılımı sağlamak amacıyla araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Belediye araç filosuna ikinci sulama aracını dahil etti.

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediyesi araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Merkez ve kırsal ayrımı gözetmeksizin her mahalleye eşit hizmet götürme hedefiyle çalışmalarını sürdüren Ceylanpınar Belediyesi, özellikle vatandaşların yoğun taleplerine daha hızlı cevap verebilmek amacıyla yeni araç satın aldı. Belediyenin mevcut araç parkına dahil edilen bir sulama aracının hizmete alınması dolayısıyla tören düzenlendi. Türk bayrakları ile süslenen sulama aracı, eskort eşliğinde ilçe merkezinde şehir turu attı. Öte yandan daha önce bünyesinde bir sulama aracı bulunan Ceylanpınar Belediyesi, bünyesindeki ikinci sulama aracıyla gelen taleplere daha hızlı cevap verecek.

"HEDEFİMİZ DAHA TEMİZ VE GÜZEL BİR CEYLANPINAR"

Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Daşkıran,  amaçlarının daha güzel ve temiz Ceylanpınar olduğunu ifade etti.Daşkıran, "Başkanımız Menderes Atilla'nın öncülüğünde belediyeyi devralırken, o gün ki şartlarda araç filomuz çok zayıftı. Biz Başkanımız Menderes Atilla'nın talimatıyla 42 yeni araç aldık. İlçemize yeni sulama aracını kazandırmış olduk.  İkinci aracımızı da filomuza katmakla beraber artık kırsaldan da gelecek taleplere de kolayca cevap vereceğiz. Güçlendirilmiş araç filomuzla vatandaşlarımıza daha kaliteli, daha hızlı ve daha verimli hizmet sunabileceğiz. Uzun yıllar hizmet verecek araçlarımız, çalışmalarımızda bizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Hedefimiz daha temiz ve güzel bir Ceylanpınar ve her şey Ceylanpınar için, yeni aracımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'daki tefeci operasyonunda 8 tutuklama
Şanlıurfa'daki tefeci operasyonunda 8 tutuklama
DEAŞ üyesi 2 Kadın Terörist Yakalandı
DEAŞ üyesi 2 Kadın Terörist Yakalandı