Ceylanpınar’da gençlik merkezi projesi hayata geçiyor-Vidoelu...
Reklam
Reklam

Ceylanpınar'da gençlik merkezi projesi hayata geçiyor-Vidoelu Haber

Şanlıurfa Ceylanpınar'da dev bir proje daha hayata geçiyor.Ceylanpınar'a gençlerin birçok alanda istifade edebilecekleri bir gençlik merkezi inşa ediliyor.

06 Eylül 2017 - 14:31 - Güncelleme: 06 Eylül 2017 - 21:47

Şanlıurfa Ceylanpınar'da dev bir proje daha hayata geçiyor. Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'nın gayretleriyle Gençlik ve Spor Bakanlığından sağlanan finansman ile Ceylanpınar'a gençlerin birçok alanda istifade edebilecekleri bir gençlik merkezi inşa ediliyor.

İnşasına başlanan gençlik merkezi projesinde gençler için birçok aktivite düşünülmüş. Bilgisayar dersliğinden resim dersliğine, zeka oyun salonundan kütüphanesine kadar daha birçok aktiviteyi içinde barındıracak olan gençlik merkezinin bir yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Proje hakkında bilgi veren Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Altun, Ceylanpınar Belediyesi olarak çok güzel bir projeye daha imza attıklarını belirterek, projenin Belediye Başkanı Menderes Atilla'nın yoğun gayretleri sonucu Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından finanse edilerek hayata geçirildiğini söyledi. Proje hakkında bilgi veren Altun, "Projemiz iki katlı olup 2 bin 700 metrekare kapalı alana sahiptir. Gençlik merkezimizin içerisinde çok amaçlı salonlar, derslikler, kütüphane, bilgisayar dersliği, resim dersliği, müzik dersliği, zeka oyunları salonu, kafeterya, bay-bayan antrenör odaları, teknik birim ve idari birimler olacak. Ayrıca projemizde peyzaj alanı, açık ve engelli otoparkı da mevcut olacak. Projemizin bir yıl içerisinde tamamlanmasını öngörüyoruz. Gençlik merkezinin tamamlanmasıyla Ceylanpınarlı gençlerimiz çok güzel vakit geçirebilecekleri bir alana sahip olacaklardır." diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aydınspor 1923'de hedef üç puan
Aydınspor 1923'de hedef üç puan
Vali Erin, Bahçelievler Eğitim ve Gençlik Merkezinde Öğrencilerle Buluştu
Vali Erin, Bahçelievler Eğitim ve Gençlik Merkezinde...