Ceylanpınar’da Kız Kuran Kursu Dualarla Açıldı- Videolu Haber

Ceylanpınar'da Kız Kuran Kursu Dualarla Açıldı- Videolu Haber

Şanlıurfa Ceylanpınar’da Ceylanpınar'ın tanınmış alimlerinden Şeyh Seyda Muhammed Ali Arslan'ın öncülüğünde kız kuran kursunun açılışı yapıldı.

17 Kasım 2017 - 16:11

Şanlıurfa Ceylanpınar’da Ceylanpınar'ın tanınmış alimlerinden Şeyh Seyda Muhammed Ali Arslan'ın öncülüğünde yapımı tamamlanan kız kuran kursunun açılışı  yapılan dualar ve kesilen kurdelanın ardından gerçekleştirildi.

Kız kuran kursu açılışına Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ilçe Kaymakamı Ahmet Karatepe, ilçe Emniyet Müdürü Fazlı Şen, İlçe Müftüsü Usame Anlağan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Atilla, Kimin Emeği Geçmişse Allah Bin Defa Razı Olsun

Açılış sonrası kısa bir konuşma yapan Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ''Kimin emeği katkısı geçmişse Allah bin defa razı olsun. Tabi ki biz belediye olarak ta epey bir katkımız oldu. Ama öncülüğümüzü Seydamız yaptı. Böyle bir eseri Ceylanpınar'a kazandırmış oldu. Eğer adımını Seydamız atmamış olsaydı. Bizde olmayan bir projeye katkı sunmuş olmazdık. Onun için Seydam dan Allah razı olsun. Çok teşekkür ediyorum özellikle kız çocuklarının burada okutulması ayrı bir ayrıcalık. Çünkü kız çocuklarımız gerçekten bu konuda mağdurdular. Çok iyi oldu Allah Seyda'mız dan razı olsun''dedi.

Açılış merasiminde Mevlid-i şerif okunurken vatandaşlara mevlidin ardından yemek ikram edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yılmaz ve Sezer'den ŞUTSO'ya Ziyaret
Yılmaz ve Sezer'den ŞUTSO'ya Ziyaret
Tabipler Odası Başkanından ŞUTSO'ya Ziyaret
Tabipler Odası Başkanından ŞUTSO'ya Ziyaret