Ceylanpınar’da Park Sevinci-Videolu Haber

Ceylanpınar'da Park Sevinci-Videolu Haber

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Turgut Özal Mahallesi'nde yapımının yüzde 80'i tamamlanan Turgut Özal Parkı'nda inceleme yaptı.

28 Aralık 2017 - 21:07

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Turgut Özal Mahallesi'nde yapımının yüzde 80'i tamamlanan Turgut Özal Parkı'nda inceleme yaptı. Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ilçe genelinde sürdürülen çalışmaları bizzat denetliyor. Bu kapsamda Turgut Özal Mahallesinde devam eden park çalışmalarını inceleyen Başkan Atilla, çalışmalar hakkında Başkan yardımcısı Mehmet Altun'dan bilgi aldı. Turgut Özal Mahalle parkında çocukların yoğun ilgilisiyle karşılaşan Başkan Atilla, burada vatandaşlarla sohbet etti. Yapılan çalışmaları taktirle karşılayan mahalle sakinleri Başkan Atilla'ya çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti. Başkan Atilla, salıncakta oynayan çocukları da sallamayı ihmal etmedi.

Parkta sona gelindi

Menderes Atilla, Turgut Özal Mahallesinde çok güzel bir park yapılacağını belirterek, parkın tamamlanma aşamasında olduğunu ifade etti. Belediye Başkanı Atilla, ''Yakın bir tarihte parkımız faaliyete geçecek. Şu anda parkımızın yüzde 80'ni bitmiş durumda. İnşallah en kısa zamanda parkımızın yapımını tamamlayacak ve mahalle sakinlerimizin hizmetine sunmuş olacağız. Parkımız daha bitmeden çocuklarımız oyun gruplarında oynamaya başlamışlar. Görüyorsunuz etrafımızda bu coşku beni çok mutlu etti. Çocuklarımızın buna ihtiyacı vardı. Çok güzel bir park yaptık onların hizmetine sunacağız. Çocuklarımızdan da söz aldım parka gözleri gibi bakacaklar diye. Mahalle çocuklarımızın her biri bu parkımızın birer bekçisi olacak. Mahalle sakinlerimize ve çocuklarımıza hayırlı uğurlu olsun" diye Turgut Özal Mahallesikonuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Herkesi İlgilendiren Kanun Yürürlüğe Girdi
Herkesi İlgilendiren Kanun Yürürlüğe Girdi