Ceylanpınar’da Polis Ceza Yağdırdı

Ceylanpınar'da Polis Ceza Yağdırdı

Şanlıurfa Ceylanpınar ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı olarak görev yapan Trafik Denetleme Büro Amirliğine hatalı park eden sürücülere ceza yağdırdı

25 Kasım 2017 - 13:12 - Güncelleme: 25 Kasım 2017 - 13:23

Suriye’nin Rasulayn ilçesinin sınır komşusu olan Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde görev yapan trafik polisleri araçlarını park yasağı olan yerlere park eden sürücülere göz açtırmıyor.

Şanlıurfa Ceylanpınar ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı olarak görev yapan Trafik Denetleme Büro Amirliğine bağlı ekipler ilçede park yasağını ihlal eden araç sürücülerine cezai işlem uygularken, araçlarını uzun süre trafik polislerinin ikazına rağmen kaldırmayan sürücülerin araçları çekici vasıtasıyla yedi emine çekildi.

Araçların gelişigüzel parkları nedeniyle itfaiye ve ambulansların bile yetişmesi gereken yerlere geç ulaştığını belirten polisler, araçların park yasağı olan yerlere araçlarını park eden araçlara cezai işlem uygulamaya devam edeceklerini ifade ettiler.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hilvanlı
    6 ay önce
    Hilvanada öyle trafik polisleri lazım çarşıda arabalar rast gele park ediliyor trafik çok kötü aksiyor denetleme çok zayıf.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Zeytin Dalı Parkı'nda Hummalı Çalışma
Zeytin Dalı Parkı'nda Hummalı Çalışma
15 Temmuz Mahallesi Kültür Evi'nin Temeli Atıldı
15 Temmuz Mahallesi Kültür Evi'nin Temeli Atıldı