Ceylanpınar Devlet Hastanesinin Yapımına Başlanıyor

Ceylanpınar Devlet Hastanesinin Yapımına Başlanıyor

Şanlıurfa Ceylanpınar'da 150 Yataklı Devlet Hastanesinin yapımına başlanıyor.Hastanenin 2 yıldan önce bitirilmesi için gayret gösterileceğini söyledi.

09 Eylül 2018 - 17:18

150 Yataklı Devlet Hastanesi'nin ihalesini alan inşaat firması yetkilileri, Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'yı makamında ziyaret etti.

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya ziyaretler sürerken bir ziyarette, hastanenin yapım ihalesini alan firma yetkililerinden geldi. Merkezi Ankara'da bulunan firmanın yetkilisi Ersoy Çiftçi ve Sağlık Bakanlığı Yetkilisi Yakup Öztürk ile birlikte Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'yı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla hastane çalışmalarına başlanacağını ve projenin 2 yıldan önce bitirilmesi için gayret gösterileceğini söyledi.urfa haber, ceylanpınar haber, şanlıurfa haber, urfa haberleri

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, yakın zamanda hastane çalışmalarına başlanacağını ifade ederek, "Yakın bir zamanda hastanenin temelini atmış olacağız. Şartname de yazdığı gibi öngörüldüğü tarihte de bitirilecektir. Daha sonra tamamlandıktan sonra hastanemizi vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız. Hastanemiz ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

Bu haber 616 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kuzeyin Çocukları Şanlıurfa'yı Gezdi
Kuzeyin Çocukları Şanlıurfa'yı Gezdi
90 derecede çalışıyorlar
90 derecede çalışıyorlar