Ceylanpınar’ın Güzellikleri Dünyaya Tanıtılıyor

Ceylanpınar'ın Güzellikleri Dünyaya Tanıtılıyor

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediyesi, Ceylanpınar'ın doğal güzelliklerini posta pulu ile dünyaya tanıtıyor.

06 Kasım 2017 - 11:52

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediyesi, Ceylanpınar'ın doğal güzelliklerini posta pulu ile dünyaya tanıtıyor. PTT Genel Müdürlüğü 2005'den bu yana başlattığı pul basımı uygulaması ile kişi, kurum, mekan, hatıra ve benzeri konularda pul basımı gerçekleştiriyor. Ceylanpınar Belediyesi de ilçenin tanıtımına katkı sağlaması ve Ceylanpınar'ın doğa güzelliklerinin posta pulu ile dünyaya tanıtılması amacıyla PTT Genel müdürlüğü ile yapmış olduğu görüşmeler neticesinde Ceylan görselli 3 objeli pul basımı gerçekleştirdi.

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediyesi tarafından basımı talep edilen pullar PTT Genel Müdürlüğü Pazarlama, satış ve tanıtım müdür v. Fayık Deniz tarafından Belediye Başkan v. Aziz Demir'e teslim edildi. Fayık Deniz, güzel bir pul çalışması yapıldığını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Belediye Başkan v. Aziz Demir'de Ceylanpınar Belediyesi'nin ilçenin tanıtımı konusunda da gerekli hassasiyeti gösterdiğini belirterek, bu kapsamda gerek belediye yazışmalarında kullanılmak ve gerekse ilçenin tanıtımına katkı sunmak amacıyla pul basımı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Belediye Başkan v. Aziz Demir basılan pulları teslim eden PTT Genel Müdürlüğü Pazarlama, satış ve tanıtım müdür v. Fayık Deniz de ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa’da muhtarlar bir araya geldi
Şanlıurfa’da muhtarlar bir araya geldi
Vicdansız hırsızlar, engelli gencin motosikletini çaldı
Vicdansız hırsızlar, engelli gencin motosikletini çaldı