Ceylanpınar prestij cadde de sona gelindi-Videolu Haber

Ceylanpınar prestij cadde de sona gelindi-Videolu Haber

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından, Ceylanpınar ilçesinde yapımı devam eden prestij caddesinin yapımında sona gelindi

05 Eylül 2017 - 15:10

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Ceylanpınar ilçesinde başlatılan prestij cadde çalışmasında sona doğru gelindi. Alt yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla asfalt çalışmasının yapıldığı prestij caddesinde bulvar ve orta refüj düzenlemesi yapılacak. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Belediye meclis üyeleri, Ceylanpınar Kaymakam Vekili Ömer Çimşit ile birlikte caddede incelemelerde bulundu. Görevlilerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Çiftçi ve beraberindekiler daha sonra esnafı gezerek sorunlarını dinledi.

Amacımız ilçeleri geleceğe taşımaktır

Yüz yıllık bir çalışmayı Ceylanpınar ilçesinde yaptıklarını belirten Başkan Çiftçi, "Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkanlığı olarak her ilçeye prestij cadde uygulamalarını yapıyoruz. Ceylanpınar ilçesi girişindeki 50 metrelik bulvar, alt yapısı, asfalt ve aydınlatmanın yer altına alınması, şimdi ise orta refüj ve kaldırım düzenlemeleri yapılıyor. Artık son noktaya doğru geldi. Ceylanpınarlı kardeşlerimiz, esnafımız alt yapı çalışmalarından dolayı çok büyük zorluklar verdiğimizi biliyoruz ama Ceylanpınar ilçesine ne kadar yakıştığını, yüz yıllık bir çalışmanın Ceylanpınar'da hayata geçirildiğini bu iki yıl içerisinde hep birlikte şahit oldular. Bizim amacımız ilçeleri geleceğe taşımaktır. Onların vizyonunu belirleyip güzel bir şekilde gerek alt yapı anlamında gerek üst yapı anlamında ilçemize yakışır çalışmalarda bulunmaktır. Ceylanpınar prestij caddesi de bu çalışmalarımızdan bir tanesidir. Çok güzel bir çalışma oldu ve son olarak orta refüjün çimlendirilmesi, ağaçlandırılması ve yan kaldırımların yapılması ile birlikte ondan sonra da ulaşım daire başkanlığımız tarafından bu defa kasisler, yol geçiş çizgileri, yol işaretlenmeleri, şeritlenmeleri atılacak ve Ceylanpınar mükemmel bir bulvara kavuşmuş olacaktır. Ceylanpınar halkımıza hayırlı uğurlu olsun" dedi.

İlçe mezarlığında çalışmalar tamamlanıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin Ceylanpınar ilçesinde başlattığı prestij cadde çalışmasının yanı sıra ilçe mezarlığında, yol, aydınlatma, istinat duvarı, bay ve bayan lavabo, gasilhane, oturma bankları ve yürüyüş yolları yapımı devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanından Birecik ve Halfeti Açıklaması
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanından Birecik ve Halfeti...
Karaköprü Belediyesi’nden Yapılandırma Uyarısı
Karaköprü Belediyesi’nden Yapılandırma Uyarısı