Ceylanpınar Yeniden İnşa Ediliyor

Ceylanpınar Yeniden İnşa Ediliyor

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediyesi Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak, ilçe genelindeki kaldırım çalışmalarına devam ediyor.

02 Kasım 2018 - 15:03

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediyesi Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak, ilçe genelindeki kaldırım çalışmalarına devam ediyor."Ceylanpınar yeniden inşa ediliyor" sloganı ile yola çıkan Ceylanpınar Belediyesi Fen İşleri ekipleri ilçe merkezinde Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.Geçtiğimiz hafta ilçe merkezinin genelinde başlatılan kaldırım çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor.

Ulucami Mahallesi'nden başlanan kaldırım çalışmaları TİGEM Kapısı'na kadar gidecek. Ekipler Ulucami Mahallesi'ndeki kaldırım çalışmalarını bitirerek Çarşı merkeze doğru ilerdi. Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, devam eden kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi. Kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Atilla, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

"CEYLANPINAR'IN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ"

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, yapılan hizmetlerle Ceylanpınar'ın çehresinin değiştiğini ifade etti. Atilla, "Asfaltlama ve elektrik hatlarının yer altına alınma işleminden sonra kaldırım çalışmalarına Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak başladık. Gerçekten de Ceylanpınar'ın çehresi değişti. Memleketimiz daha da güzelleşmiş oldu. Eski elektrik direkleri ilçede çirkin bir görüntü oluşturuyordu. Başladığımız kaldırım çalışmaları da en kısa sürede bitmiş olacak. Ceylanpınarlı hemşehrilerimizin hizmetine sunmuş olacağız. Durmak yok hizmete devam ediyoruz" dedi.

100 YILDA YAPILAMAYAN HİZMETLER 4 YILDA YAPILDI"

Ceylanpınar Emekliler Derneği Başkanı İbrahim Aldırmaz, Ceylanpınar'da 100 yılda yapılmayacak hizmetlerin Başkan Atilla döneminde yapıldığını belirterek, "Ben 60 yıldır bu memlekette yaşıyorum. 100 yılda yapılamayan hizmetler 4 yılda yapıldı. Biz Menderes Başkanımızın yaptığı hizmetlerden çok memnunuz. Üstün çalışmalardan dolayı kendisine teşekkür ederim. Allah onu muvaffak etsin. Hizmetlerinin devamını da dileriz" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Budak Ailesinin Acı Günü
Budak Ailesinin Acı Günü