CHP’li Yazar 24 Haziran Seçimlerini Değerlendirdi

CHP'li Yazar 24 Haziran Seçimlerini Değerlendirdi

CHP Karaköprü İlçe Başkanı Murat Yazar, 24 Haziran’da yapılacak erken seçimle ilgili değerlendirmede bulundu

13 Haziran 2018 - 02:03

CHP Karaköprü İlçe Başkanı Murat Yazar, 24 Haziran’da yapılacak erken seçimle ilgili değerlendirmede bulundu. Türkiye’de CHP’nin günleri geldiğini ve partisinin hiç olmadığı kadar iktidara hazır olduğunu belirten Yazar, “24 Haziran’da sandık başına gideceğiz, seçimlere sayılı günler kaldı. Bu seçimde CHP’nin tek bir hedefi var iktidar. Biz bu gündem ve hedefe kilitlendik. Şanlıurfa’daki  adaylarımı bilgi birikimiyle donanımıyla, siyasi tecrübeleriyle, genç ve dinamik yapılarıyla TBMM’de Şanlıurfa’da temsil etmek için kolları sıvadı. Seçim çalışmaları iyi bir şekilde sürüyor, inşallah bu defa Şanlıurfa’dan da TBMM’ye milletvekili göndermeyi başaracağız” dedi.

Artık tamam

Yazar, ittifak konusuna da vurgu yaparak, “Biz Millet İttifakı olarak CHP, İyi Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti sık sık bir araya geliyor ve değerlendirmelerimizi yapıyoruz. Bakın bu ittifak ülkede yaşanan siyasi gelişmelerin bir yansımasıdır. Millet artık ‘tamam’ diyor. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce’nin mitinglerine bakın, birçok engellemeye rağmen muhteşem mitingler yapılıyor, Şanlıurfa mitingi de bir hayli kalabalık geçti. Bu mitingler 24 Haziran’da iktidara geleceğimizin göstergesidir” diye ifade etti.

“Sandıklara sahip çıkacağız”

Bu seçimlerde en önemli konulardan birisinin sandık güvenliği olduğunu vurgulayan Yazar, “Bütün tedbirleri alıyoruz. Tüm sandıklarda partimizin ve Millet İttifakının temsilcileri olacak. Müşahitlerimiz olacak. Her üyemiz hatta her vatandaş kendi bölgesindeki sandığa sahip çıkacak. Biz CHP olarak bu seçimde trafolara kedi sokturmayacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öztürkmen, Marka Bir Okul Olarak Hizmete Hazırız
Öztürkmen, Marka Bir Okul Olarak Hizmete Hazırız
Oyuncak Ayının İçerisinde Bomba Çıktı
Oyuncak Ayının İçerisinde Bomba Çıktı