Çiftçi’den Regaip Kandili Mesajı

Çiftçi'den Regaip Kandili Mesajı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili ile ilgili bir mesaj yayımladı.

22 Mart 2018 - 09:40

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili ile ilgili bir mesaj yayımladı.Başkan Çiftçi mesajında başta Şanlıurfalıların olmak üzere tam İslam Aleminin Regaip Kandilini kutladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Regaip Kandili ile ilgili yayımladığı mesajında Regaip, Miraç ve Berat Kandilleri ile Kadir Gecesi’ni barındıran üç ayların başladığını kaydederek, birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

Üç ayların, Türkiye'nin birlik ve beraberliğinin devamına vesile olması temenni ederek sözlerine başlayan Başkan Çiftçi, "Bağışlanma ayları olan üç aylar; biz Müslümanlar için manevi arınma ve kendini yenilemenin müjdecisidir. Bu mübarek zaman diliminde saygı ve hoşgörü ortamının kurulmasına, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin güçlenmesine mümkün mertebe gayret göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşerilerimin Regaib Kandilini kutlar, Yüce Rabbimizin bizleri nice kandillere hep birlikte kavuşturmasını ve tüm İslam âleminin barış ve huzur içinde olmasını niyaz ederim” dedi.(Şanlıurfa 63 Haber- Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
513 Aileye İş İmkanı Sağlayacak
513 Aileye İş İmkanı Sağlayacak
Viranşehir'i Karış Karış Temizleyeceğiz
Viranşehir'i Karış Karış Temizleyeceğiz