Çiftçi ile Beyazgül Arasında Soğuk Rüzgarlar Esiyor

Çiftçi ile Beyazgül Arasında Soğuk Rüzgarlar Esiyor

Şanlıurfalı bir gazetecinin Zeynel Abidin Beyazgül’ün Şanlıurfa Esnafını ziyaret ettiğini daha sonra ise Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi zabıtalarının aynı esnaflara ceza kestiğini iddia etti.

27 Aralık 2018 - 10:38 - Güncelleme: 27 Aralık 2018 - 23:21

Şanlıurfalı bir gazetecinin sosyal medyadan yazdıkları Urfa Gündemini karıştırdı. Gazeteci AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Şanlıurfa Esnafını ziyaret ettiğini daha sonra ise Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi zabıtalarının aynı esnaflara ceza kestiğini iddia etti. Ayrıca yazısının devamında Zeynel bey sorunları dinliyor, Büyükşehir Belediyesi çözüm yerine sorunları erteliyor. Şimdi söyleyin Ak Parti’nin Şanlıurfa'daki en büyük muhalefeti kim? Sorularına sordu.

Bilindiği Üzere Şanlıurfa’da AK Parti içerisindeki AKP’lilerde Sözcü Gazetesinde Zeynel Abidin Beyazgül’ün adaylığının değişeceği haberleri çıkartılmıştı. Şanlıurfa Gündemini oluşturan bu yazılanlar kendi isteği ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığından affını isteyen Nihat Çiftçi’nin Zeynel Abidin Beyazgül’e destek olmadığı aralarında soğuk rüzgarlar estiği düşüncesini akla getirdi.

Konuya Kayıtsız Kalmayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel sekreter yardımcısı Mehmet Emin Özçınar, Büyükşehir Belediyesi Zabıtaları esnafa usulsüz, kasıtlı ceza kesiyor bilgisi doğru değildir. Size kasıtlı yanlış Bilgi verilmiştir. Şayet kesilen ceza var ise belgeyi gönderin. İlgili personel hakkında gerekli cezai işlemi derhal başlatalım, Varsa bir örnek makbuz resmini gönderin gereğin yapalım. Size sorunu ileten arkadaşı bana yönlendirin veya telefon numarasını verin ben o işyerine gideyim, o esnafımızı ziyaret edeyim. Bize inanmanızı ve güvenmenizi bekliyorum. Yanlış yapmaktan, Allah sığınırız. Hiç kimseye 7790 tl ceza kesmedik. Şimdi sizden bunu ispatlamanızı talep ediyorum. Büyükşehir Zabıta görevin layığı ile yapmaktadır. İfadelerinde bulundu

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu