Çiftçi, Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu

Çiftçi, Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

08 Haziran 2018 - 16:05

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. TES-İŞ Anadolu Lisesinde öğrencilere karnelerini dağıtan Başkan Çiftçi, derslerinde başarılı olan ve ortaöğretim okulları arasında düzenlenen bilgi yarışmasında dereceye giren öğrencileri ödüllerini verdi.

Türkiye'nin en genç şehri Şanlıurfa'da öğrenciler, 2017-2018 yılı Eğitim Öğretim dönemini tamamlayarak yaz tatiline girdi. Okulların dönemini tamamlamasıyla öğrencilerin karne heyecanına ortak olan Başkan Çiftçi, deneyimlerini paylaşarak öğrencilere iyi tatil dileklerinde bulundu.

Başkan Çiftçi, karne dağıtım ve ödül töreni için TES İŞ Anadolu Lisesindeydi. Okulda öğrencilere karnelerini dağıtan Başkan Çiftçi ardından 'Kariyer Günü Deneyim Paylaşımı' buluşması kapsamında öğrencilere seslendi.

Konuşmasında özellikle zaman kavramı üzerinde duran Başkan Çiftçi, öğrencilerin yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmelerini istedi. Başkan Çiftçi, ardından Ortaöğretim Kurumları Arası Bilgi Yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi. Derslerinde başarılı olan tüm öğrencilere de hediyeler veren Başkan Çiftçi, daha sonra yine öğrencilerin yapmış olduğu icat sergisini de gezerek toplu fotoğraf çektirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü