Çiftçi, Suruç’un Tüm Sorunlarını Ortadan...

Çiftçi, Suruç'un Tüm Sorunlarını Ortadan Kaldıracağız-Videolu Haber

Suruç'un tarihinde görmediği hizmetleri yaptıklarını belirten Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Allah'ın izni ile ilerleyen yıllarda Suruç'un tüm sorunlarını ortadan kaldıracaklarını belirtti.

26 Mart 2018 - 12:39 - Güncelleme: 26 Mart 2018 - 20:25

Her fırsatta farklı ilçede temaslarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Suruç'taki STK temsilcileri ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Suruç'un tarihinde görmediği hizmetleri almaya başladığını belirten Başkan Nihat Çİftçi, 2018'in Suruç'un hizmet yılı olacağının altını çizdi.

İlçe gezileri kapsamında her fırsatta farklı bir ilçede bulunarak ilçe halkı ile bir araya gelmeye devam eden Başkan Nihat Çiftçi, ilçe ziyaretleri kapsamında Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve Mahalle muhtarları ile istişarede bulunmaya devam ediyor. Suruç ilçe ziyaretleri kapsamında gerçekleştirilen Muhtarlar ve STK Buluşmalarına; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çifçi, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri katıldı.

Suruç'un tarihinde görmediği hizmetleri yaptıklarını belirten Başkan Nihat Çiftçi, Allah'ın izni ile ilerleyen yıllarda Suruç'un tüm sorunlarını ortadan kaldıracaklarını belirtti.

Konuşmasında Başkan Nihat Çiftçi, "Suruç AK Belediyecilik anlayışı ile 2 yılda tarihinde hiç görmediği hizmetleri bir bir almaya başlıyor. Büyükşehir Belediyemizin ve İlçe Belediyemizin başka bir belediye başkanına kavuşması ile birlikte Suruç'ta değişimler başladı. İlçemizin kırsalı asfaltla buluşmaya başladı. Suruç merkezi ilk kez sıcak asfaltla, yeni mezarlıklara, yeni parklara, yeni semt sahasına ve semt pazarına kavuştu. Allah'ın izni ile Suruç'umuzun çehresi değişti. Daha yapacağımız çok hizmet var. Bizler hizmet endeksli çalışan belediyeleriz.  Her yağmur yağdığında İlçe genelinde yaşanan su baskınlarına istinaden başlattığımız çalışmalarla alt yapı sorunu tarihe gömdük" dedi.

Başkan Nihat Çiftçi, "Amacımız Suruçlulara Doğru Bir Şekilde Hizmet Etmek"

Büyükşehir Belediyesi olarak vizyonel çalışmalar yürüterek ilçe genelinde büyük projelere imza atacaklarını belirten Başkan Nihat Çiftçi,"İlçede yaptığımız çalışmalara istinaden artık daha vizyonel bir yaklaşım ile Suruç'un geleceğini ileriye taşımak için içme suyu arıtma tesisi yapıyoruz. Bu çalışma ile halkımız artık temiz içme suyu içecek. İlçe genelinde başlatacağımız 143 kilometrelik asfaltlama çalışması ile birlikte ilçenin çehresini değiştireceğiz. Hedefimiz sizlere doğru bir şekilde hizmet etmek ve bunu doğru bir şekilde yapıyoruz.  Gücümüzü Cumhurbaşkanımızdan, Bakanımızdan, Vekillerimizden, Teşkilatımızdan ve halkımızdan alıyoruz. Bu çalışmalarımızı yaparken bireysel düşünmüyoruz. Bizleri seçen sizlere mahcup olmamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Hepinizin göreceği gibi 2018 Suruç'un hizmet yılı olacak" şeklinde konuştu.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü