Çimşit Asırlık Çınarların Duasını Alıyor

Çimşit Asırlık Çınarların Duasını Alıyor

Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamı Ömer Çimşit, Asırlık Çınarlarımızın Gül Yüzü Gülsün Projesi kapsamında 1925 doğumlu 92 yaşındaki Şükri Günhan’ı ziyaret etti.

03 Ekim 2017 - 09:31 - Güncelleme: 03 Ekim 2017 - 15:48

Asırlık Çınarlarımızın Gül Yüzü Gülsün” Projesi kapsamında 90 yaş üstü yaşlarımızın hayır dualarını alan Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamı Ömer Çimşit ziyaretlerine devam ediyor. Aşağı Tınaz Mahallesinde ikamet eden 1925 doğumlu 92 yaşındaki Şükri Günhan’ı ziyaret eden Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamı Ömer Çimşit’e Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi, İlçe Jandarma Komutanı Ramazan Onurcan ve TÜGVA Viranşehir Temsilcisi Erol Direk eşlik etti.

Asırlık Çınar Şükri Günhan’ı hasta yatağında ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulunup elini öpen Kaymakam Ömer Çimşit, 92 yaşındaki Şükri Gülhan’a gül sepeti, seccade, tespih ve Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamı Ömer Çimşit, Viranşehir Belediyesi olarak birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirterek bu projelerden biri olan “ Asırlık Çınarlarımızın Gül Yüzü Gülsün” projesi ile Asırlık Çınarların evlerine ziyaretler gerçekleştirip hayır dualarını aldıklarını kaydetti.

Proje ile amaçlarının Asırlık Çınarların yalnız olmadıklarını hissetirmek ve yanlarında olduklarını bilmelerini sağlamak olduğunu sözlerine ekleyen Çimşit, “ İlçemizde tespit ettiğimiz 227 büyüğümüz var. Fırsat buldukça kendilerini ziyaret ederek hayır dualarını almaya devam ediyoruz. Bugün yine projemiz kapsamında Asırlık çınarımız Şükri Günhan’ı evinde hasta yatağında ziyaret ettik. Yarım elma, gönül alma misali ziyaretimizde kendisini yalnız olmadığını bilmesini sağladık. Bu amaçla ziyaretimizde kendisine Gül Sepeti, Seccade, Kur’an-ı Kerim ve tespih hediye ettik. Amacımız onların hayır dualarını almaktır” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da boşanma kavgası kanlı bitti
Şanlıurfa'da boşanma kavgası kanlı bitti
Urfa'da Tefecilik Operasyonu, 15 gözaltı-Videolu Haber
Urfa'da Tefecilik Operasyonu, 15 gözaltı-Videolu Haber