Çimşit’ten Bayram Mesajı

Çimşit'ten Bayram Mesajı

Şanlıurfa Viranşehir İlçesi Kaymakamı, Viranşehir Belediyesi Başkanvekili Ömer Çimşit Bayramı Vesilesi ile Bir mesaj yayımladı.

02 Eylül 2017 - 13:29

Şanlıurfa Viranşehir İlçesi Kaymakamı, Viranşehir Belediyesi Başkanvekili Ömer Çimşit Kurban Bayramı Vesilesi ile Bir mesaj yayımladı.

Çimşit Mesajında, Millet olarak birbirine kenetlenmemizi sağlayan, sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin dayanışmanın ortak noktası, milli, manevi ve dini duyguların sevgi ve barışla harmanlandığı “millet olma şuurunun” kuvvetlendiği bir Kurban bayramını daha idrak etmenin sevincini yaşıyoruz. Sevinçler ve mutluluklar paylaştıkça artar, üzüntüler ve acılar da paylaşıldıkça azalır. Toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı bayram günlerinde; engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızı, yaşlılarımızı, şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi ziyaret etmek dayanışmanın en güzel örneklerini oluşturacaktır.

Yerel yönetimler olarak yaptığımız çalışmalar ile vatandaşlarımızın yeni bir bayrama daha mutlu girmeleri çabası içerisindeyiz. Viranşehir’i güzel bir şehir haline getirme, yaşam kalitesini artırma, öncü ve örnek bir şehir haline getirmek için tüm kurumlarımız ile çalışmalarımıza mesai kavramı tanımadan sürdürüyoruz.

İlçemiz de; vatandaşlarımızın bayramını huzur içinde geçirebilmeleri için gerekli her türlü tedbir alınmıştır. Bayramda görev başında olan tüm güvenlik görevlilerimize, zabıta, itfaiye ve sağlık personelimize görevlerinde başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Bu düşüncelerle Viranşehirli hemşerilerimizin, Kurban Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu günlerin milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum. İfadelerinde bulundu

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfaspor’dan 4 Transfer
Urfaspor’dan 4 Transfer
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı