Çimşit’ten Muhtarlar ve STK Temsilcilerine Brifing

Çimşit'ten Muhtarlar ve STK Temsilcilerine Brifing

Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit, düzenlediği toplantı ile 2017 yılından bu yana yürüttüğü çalışmaları anlattı

24 Şubat 2018 - 13:03

Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit, düzenlediği toplantı ile 2017 yılından bu yana yürüttüğü çalışmaları anlattı. Çimşit, yaptıkları her çalışma ve harcamanın hesabını kuruşu kuruşuna kadar verdiklerini söyledi.

Kaymakamlık Konferans Salonundaki toplantıya Sivil Toplum Örgütlerinin temsilcileri ve Muhtarlar katıldı. Halk için çalıştıklarını ve halk ile beraber hizmet etmeye gayret gösterdiklerini aktaran Çimşit, çalışmalarının bu mihvalde devam ettiğini kaydetti. Belediyeye alınan yeni araçlar, kırsal ve merkezde yapılan yol çalışmaları, sosyal projeler ve yapılan yeniliklerden bahseden Çimşit, çalışmalarının devam ettiğini aktardı. Yeni projelerle hizmetlerine devam edeceklerini aktaran Çimşit, şeffaf, güvenilir ve dolayısıyla hesap veren bir belediye olduklarını vurguladı. Toplantıya Belediye Başkan Yardımcılarımız Halef Kete, Mahmut Şık, Arslan Çiftçi, AK Parti Viranşehir Başkanı Ali Tekin, mahalle muhtarları ve STK temsilcileri katıldı.(Şanlıurfa 63 Haber)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak
Şanlıurfa ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak
Başkan Yalçınkaya'dan Başkan Güler'e Ziyaret
Başkan Yalçınkaya'dan Başkan Güler'e Ziyaret